Wyboru Piłkarza Miesiąca dokonują kapitanowie wszystkich klubów Ekstraklasy (łącznie 16 głosów), a także internauci na stronach internetowych Przeglądu Sportowego i Onetu (17. głos) oraz abonenci NC+ (18. głos). Kapitanowie drużyn mogą wybrać i wskazać jednego z dziesięciu nominowanych zawodników, który grał w lipcowych spotkaniach Ekstraklasy (z zastrzeżeniem, że głosy nie mogą być oddawane na zawodnika ze swojego klubu).

Kto twoim zdaniem był najlepszy? Zagłosuj na swojego faworyta W TYM MIEJSCU! Głosować można do piątku, do godziny 12. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Nagroda Piłkarza Miesiąca, w postaci specjalnej statuetki oraz zegarka marki Aztorin będzie wręczana każdorazowo w kolejnym miesiącu przed meczem, w którym gra drużyna zwycięzcy głosowania.

W poprzednim sezonie najczęściej nagradzanym piłkarzem w plebiscycie był Igor Angulo z Górnika Zabrze. Kto będzie rekordzistą w niedawno rozpoczętych rozgrywkach?

W gronie nominowanych do miana najlepszego piłkarza sierpnia mamy aż trzech zawodników Wisły Kraków, która jest najliczniej reprezentowaną drużyną w zestwieniu. Dwóch swoich przedstawicieli ma Lechia Gdańsk, a po jednym Piast Gliwice, Zagłębie Lubin, Wisła Płock, Jagiellonia Białystok i Zagłębie Sosnowiec

Oto kandydaci do miana najlepszego piłkarza sierpnia w LOTTO Ekstraklasie:

Foto: Ekstraklasa S.A.
Kandydaci do miana najlepszego piłkarza sierpnia w LOTTO Ekstraklasie

Kto twoim zdaniem był najlepszy? Zagłosuj na swojego faworyta W TYM MIEJSCU! Głosować można do piątku, do godziny 12. Zapraszamy do wspólnej zabawy!