- Każdy zawodnik, który powrócił z reprezentacji jest praktycznie gotowy do gry. Jarosław Niezgoda powrócił do treningów, ale on jeszcze nie może wrócić do składu. Rozpoczęliśmy proces jego integracji z zespołem i zrobimy wszystko, aby powrócił do gry jak najszybciej - podkreślił Sa Pinto.

Pytany o to, w jakim ustawieniu będzie w najbliższym czasie grać jego zespół, Sa Pinto odpowiedział: - Najlepszy system gry to taki, w którym wygrywamy mecze. Powinien być przede wszystkim dopasowany do zawodników. System liczy się tylko na początku. Od tego wychodzimy, później to wszystko może ulec zmianie. Wszystko zależy od przebiegu i dynamiki gry. Mówię to, aby objaśnić kibicom - kwestie taktyczne - tłumaczył Portugalczyk na konferencji prasowej.

- Nasze nastawienie jest takie same przed każdym meczem, zawsze chcemy wygrywać. Oczywiście, mecze z Wisłą, ze względu na historię rywalizacji, są wyjątkowe. My mamy 60 zwycięstw, oni również. To są jednak detale. Znamy historię pojedynków pomiędzy tymi klubami, najważniejsze jest jednak zwycięstwo. Musimy potraktować ten mecz, jak każdy inny - zakończył Sa Pinto.

Za: Legia Warszawa