- Piłkarze, którzy z pewnością nie wystąpią w piątkowym meczu to Michał Pazdan, Mateusz Hołownia i Radosław Cierzniak. Pozostali dążą do bycia w jak najlepszej formie. Niektórzy z zawodników będą dochodzić do pełni dyspozycji w rezerwach, są to Chris Philipps, William Remy oraz Jarosław Niezgoda - tłumaczył Portugalczyk na konferencji prasowej.

- Okres reprezentacyjny jest dla mnie bardzo ważny. Każdy trener chciałby mieć dwa tygodnie na przygotowania z wszystkimi zawodnikami ale mimo to oczywiście cieszę się z każdego powołania dla mojego podopiecznego. Jestem bardzo dumny ze wszystkich powołań i mam nadzieję, że będzie ich jak najwięcej. Mimo braku obecności kilku graczy postaramy się wykorzystać ten czas jak najbardziej efektywnie - zapewniał.

- Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Pozytywne nastroje dopisują nie tylko w szatni, ale także wokół klubu. Nie chcemy przeoczyć niczego w trakcie naszych przygotowań. Pogoń jest bardzo silną, dobrze przygotowaną drużyną. Piłkarze tego zespołu biegają bardzo dużo i są mocni na własnym stadionie. To będzie ciężki mecz, ale jesteśmy na niego gotowi - zakończył Sa Pinto.

Za: Legia Warszawa