W trwającym sezonie wypożyczony ze Sparty Praga zawodnik rozegrał dziewiętnaście meczów. Strzelił w nich osiem bramek oraz zanotował dwie asysty. Warto ponadto zaznaczyć, iż siedem spotkań rozegrał w pełnym wymiarze czasowym.

- Przejście do Piasta oceniam bardzo pozytywnie, jest mi tutaj bardzo dobrze. Gliwice są bardzo ładnym i przyjemnym do życia miastem. Stworzyliśmy świetną drużynę, która od piątej kolejki utrzymuje się na pozycji lidera Ekstraklasy. A poza tym, jest to pierwszy od dawna sezon, w którym w końcu jestem zdrowy, a to jest właśnie w życiu sportowca najważniejsze - powiedział Martin Nespor, cytowany przez oficjalny serwis internetowy Piasta.

- Święta w tym roku spędziłem w domu z żoną. W Wigilię byliśmy na świątecznym obiedzie u naszych rodziców, a wieczorem już sami, w spokoju napiliśmy się świątecznej lampki wina - i co może wydawać się śmieszne - oglądaliśmy bajki. Uważam, że tak właśnie powinno obchodzić się święta, w gronie najbliższych - wspomina bramkostrzelny napastnik.

- W nowym roku życzę nam wszystkim zdrowia, bo to jest w życiu najważniejsze, i odrobiny szczęścia, a reszta wtedy przyjdzie sama. Natomiast, kierując życzenie już bezpośrednio do kibiców, to życzę im, żeby mieli siłę i chęci przychodzić na nasze mecze, żeby się z nami cieszyli i przeżywali nasze sukcesy - kontynuował.

- To co się teraz dzieje w Gliwicach, to po prostu rewelacja i mam nadzieję, że w nowym roku będziemy mieli jeszcze większe powody do radości - dodał.

Za: piast-gliwice.eu