Jak wyglądają wybory najlepszej jedenastki jesieni? Na każdej pozycji wytypowaliśmy po pięciu najlepszych zawodników, spośród których wy poprzez głosowanie w sondzie internetowej, wybieracie swojego faworyta, który znajdzie się w jedenastce jesieni.

W pierwszym głosowaniu wybraliście najlepszego bramkarza, a został nim Marian Kelemen z Jagiellonii Białystok. W drugiej części plebiscytu wybieraliście najlepszego prawego obrońcę i był to waszym zdaniem Robert Gumny z Lecha Poznań, a później do jedenastki dołączyło jeszcze dwóch stoperów - Ivan Runje z Jagiellonii oraz Emir Dilaver z Lecha.

Do skompletowania linii defensywnej potrzebowaliśmy więc już tylko lewego obrońcy i najlepszym okazał się Maciej Sadlok z Wisły Kraków. Defensor Białej Gwiazdy ma za sobą dobrą i równą rundę, w której rozegrał wszytkie 21 meczów ligowych "od deski do deski".

Sadlok był ostoją defensywy Wisły, a do tego przydawał się drużynie także w ofensywie, a jesień zakończył z trzema asystami na koncie. Na ligowego gola w tym sezonie Sadlok nadal czeka.

Poniżej możecie zobaczyć jeszcze raz materiał wideo prezentujący jesienną postawę Sadloka oraz pozostałych czterech kandydatów, którzy byli nominowani do miana najlepszego lewego obrońcy: