Miś urodził się 12 kwietnia 1996 roku w mieście Syców. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Śląsku Wrocław, choć nie udało mu się zadebiutować w pierwszej drużynie Wojskowych i grał jedynie w juniorach oraz drugim zespole.

Miś mierzy 182 cm wzrostu, a jego nominalną pozycją jest środek obrony. Nieobca jest mu jednak również gra z lewej strony bloku defensywnego.

W ostatnim sezonie Miś reprezentował barwy kieleckiej Korony, w której zadebiutował w LOTTO Ekstraklasie w meczu 1. kolejki sezonu 2017/2018 z Zagłębiem Lubin (0:1).

Minione rozgrywki zakończył z 10 występami (427 minut na boisku) na koncie. Wcześniej z powodzeniem grał dla drugoligowej Legionovii Legionowo (28 występów / 2 bramki / 1 asysta).

- Krystian jest zawodnikiem, który również wpisuje się w nasz plan budowy zespołu. To młody, perspektywiczny piłkarz, cechujący się dobrą dynamiką, który z pewnością wzmocni rywalizację w defensywie. Drzemie w nim ogromny potencjał i wiem, że w Wiśle Płock zaprezentuje pełnię swoich możliwości - powiedział Łukasz Masłowski, dyrektor sportowy Wisły Płock.

Za: Wisła Płock