W ostatnim czasie w mediach pojawiło się wiele doniesień o tym, że hiszpański napastnik lada moment opuścił Łazienkowską. Klub miał otrzymać za niego korzystne oferty kupna. Radosław Kucharski potwierdza istnienie ofert, ale zapewnia, że Carlitos zostanie w rundzie wiosennej w Legii. - Ostatnio było głośno o ofercie z New York City, która rzeczywiście do nas trafiła, ale Carlitos jest ważną częścią naszego zespołu i w tym okienku nie jesteśmy zainteresowani jego sprzedażą. Wierzę, że pomoże nam w zdobyciu czwartego z rzędu mistrzostwa Polski - mówi na łamach "Legia.com" dyrektor sportowy klubu.

Kucharski zdradził także, że klub otrzymywał oferty za innych swoich zawodników, ale ich także nie zamierza na razie sprzedawać. Chodziło między innymi o Jarosława Niezgodę i Sebastiana Szymańskiego. - W przypadku Jarka i Sebastiana również podjęliśmy decyzję, że nie jest to jeszcze dobry moment na ich sprzedaż. Wiele klubów interesowało się także Nagym i Kulenoviciem. Uznaliśmy jednak, że teraz najlepszym rozwiązaniem zarówno dla nich, jak i dla klubu jest to, aby zostali w Legii - wyjaśnił Kucharski.

Po pierwszej wiosennej kolejce, w której Legia wygrała z Wisłą Płock 1:0 po golu Artura Jędrzejczyka, mistrzowie Polski pozostali na drugiej lokacie w ligowej tabeli ze stratą trzech punktów do prowadzącej Lechii Gdańsk.

W najbliższą niedzielę w ramach 22. kolejki LOTTO Ekstraklasy Legia podejmie przy Łazienkowskiej Cracovię.