Do Pogoni Dwali trafił ze Śląska Wrocław latem 2017 roku, przez półtora roku rozegrał w barwach Portowców łącznie 46 meczów w LOTTO Ekstraklasie, w których strzelił 3 gole. Wystąpił też w trzech meczach Pucharu Polski. W tym czasie był regularnie powoływany do reprezentacji Gruzji.

W tym sezonie zagrał dla Pogoni 13 spotkań w LOTTO Ekstraklasie, w których strzelił jednego gola i zaliczył jedną asystę. Doliczając do tego wszystkiego wcześniejsze występy w barwach Śląska Wrocław - Dwali zagrał na boiskach Ekstraklasy 80-krotnie (5 goli, 5 asyst).

- Dziękujemy Laszy za wspólne półtora roku. Zagrał w Pogoni dużo dobrych meczów, na pewno też rozwinął się jako piłkarz. My z kolei mamy świadomość, że kontrakt zawodnika wygasał za rok, więc był to najlepszy moment, by dokonać transferu. Na tej sytuacji skorzystają wszyscy: zawodnik, który był zdecydowany na zmianę otoczenia oraz klub, który zyska finansowo i wypromował kolejnego zawodnika - powiedział oficjalnej stronie internetowej Pogoni odpowiedzialny za transfery Portowców Dariusz Adamczuk.