Wizytówka

Stadion - ul. Marii Skłodowskiej-Curie 98:

- pojemność: 16 076

- oświetlenie: 1400 lx

- wymiary boiska: 100x68 m

Władze:

Prezes zarządu: Robert Sadowski

Przewodniczący rady nadzorczej: Mateusz Dróżdż

Sztab szkoleniowy:

Trener: Piotr Stokowiec (ur. 25 maja 1972 r.)

Drugi trener: Łukasz Smolarow

Trener bramkarzy: Jarosław Bako

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
1 Martin Polacek (SVK) 02.04.1990 198 / 95
12 Konrad Forenc 17.07.1992 191 / 91
30 Dominik Hładun 17.09.1995 190 / 77
Obrońcy:
4 Aleksandar Todorovski (MKD) 26.02.1984 181 / 73 13A-0
5 Jarosław Jach 17.02.1994 189 / 78
23 Daniel Dziwniel 19.08.1992 178 / 72
24 Jakub Tosik 21.05.1987 182 / 74 2A-0
33 Lubomir Guldan (SVK) 30.01.1983 183 / 82 5A-1
77 Sebastian Madera 30.05.1985 190 / 80
- Alan Czerwiński 02.02.1993 181 / 74
- Dominik Jończy 17.05.1997 189 / 83
- Bartosz Kopacz 21.05.1992 188 / 85
- Damian Oko 22.01.1997 190 / 83
Pomocnicy:
6 Kamil Mazek 22.07.1994 178 / 70
7 Krzysztof Janus 25.03.1986 176 / 73
14 Łukasz Janoszka 13.03.1987 181 / 76
16 Paweł Żyra 07.04.1998 177 / 70
18 Filip Starzyński 27.05.1991 184 / 70 1A-0
19 Filip Jagiełło 08.08.1997 180 / 70
20 Jarosław Kubicki 07.08.1995 179 / 69
25 Patryk Mucha 11.09.1997 178 / 65
90 Jan Vlasko (SVK) 11.01.1990 174 / 65
- Adam Matuszczyk 14.02.1989 183 / 73
- Bartłomiej Pawłowski 13.11.1992 178 / 70
Napastnicy:
9 Arkadiusz Woźniak 01.06.1990 184 / 73 1A-0
11 Artur Siemaszko 06.01.1997 181 / 74
13 Martin Nespor (CZE) 05.06.1990 184 / 75
21 Adam Buksa 12.07.1996 191 / 78
- Jakub Świerczok 28.12.1992 179 / 75

LOTTO Ekstraklasa

  • Tabela fazy finałowej
  • Tabela fazy zasadniczej
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lech Poznań
  • 31
  • 15
  • 10
  • 6
  • 49
  • 24
  • 25
  • 55
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 31
  • 16
  • 6
  • 9
  • 46
  • 38
  • 8
  • 54
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 31
  • 17
  • 3
  • 11
  • 43
  • 32
  • 11
  • 54
  • 4
  • Wisła Płock
  • 31
  • 15
  • 5
  • 11
  • 44
  • 37
  • 7
  • 50
  • 5
  • Górnik Zabrze
  • 31
  • 13
  • 11
  • 7
  • 58
  • 47
  • 11
  • 50
  • 6
  • Korona Kielce
  • 31
  • 12
  • 12
  • 7
  • 45
  • 37
  • 8
  • 48
  • 7
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 31
  • 11
  • 13
  • 7
  • 40
  • 33
  • 7
  • 46
  • 8
  • Wisła Kraków
  • 31
  • 12
  • 9
  • 10
  • 43
  • 38
  • 5
  • 45
  • 9
  • Cracovia Kraków
  • 31
  • 11
  • 9
  • 11
  • 42
  • 41
  • 1
  • 42
  • 10
  • Arka Gdynia
  • 31
  • 10
  • 10
  • 11
  • 39
  • 34
  • 5
  • 40
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 31
  • 8
  • 10
  • 13
  • 36
  • 48
  • -12
  • 34
  • 12
  • Pogoń Szczecin
  • 31
  • 9
  • 7
  • 15
  • 36
  • 48
  • -12
  • 34
  • 13
  • Lechia Gdańsk
  • 31
  • 8
  • 10
  • 13
  • 41
  • 52
  • -11
  • 33
  • 14
  • Piast Gliwice
  • 31
  • 6
  • 12
  • 13
  • 29
  • 40
  • -11
  • 30
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 31
  • 7
  • 8
  • 16
  • 32
  • 54
  • -22
  • 29
  • 16
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 31
  • 4
  • 13
  • 14
  • 27
  • 47
  • -20
  • 25
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lech Poznań
  • 30
  • 15
  • 10
  • 5
  • 49
  • 23
  • 26
  • 55
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 30
  • 16
  • 6
  • 8
  • 45
  • 36
  • 9
  • 54
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 30
  • 17
  • 3
  • 10
  • 43
  • 31
  • 12
  • 54
  • 4
  • Wisła Płock
  • 30
  • 15
  • 4
  • 11
  • 42
  • 35
  • 7
  • 49
  • 5
  • Górnik Zabrze
  • 30
  • 12
  • 11
  • 7
  • 56
  • 46
  • 10
  • 47
  • 6
  • Korona Kielce
  • 30
  • 11
  • 12
  • 7
  • 44
  • 37
  • 7
  • 45
  • 7
  • Wisła Kraków
  • 30
  • 12
  • 8
  • 10
  • 41
  • 36
  • 5
  • 44
  • 8
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 30
  • 10
  • 13
  • 7
  • 39
  • 33
  • 6
  • 43
  • 9
  • Arka Gdynia
  • 30
  • 10
  • 10
  • 10
  • 38
  • 32
  • 6
  • 40
  • 10
  • Cracovia Kraków
  • 30
  • 10
  • 9
  • 11
  • 40
  • 40
  • 0
  • 39
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 30
  • 7
  • 10
  • 13
  • 35
  • 48
  • -13
  • 31
  • 12
  • Pogoń Szczecin
  • 30
  • 8
  • 7
  • 15
  • 34
  • 48
  • -14
  • 31
  • 13
  • Piast Gliwice
  • 30
  • 6
  • 12
  • 12
  • 28
  • 38
  • -10
  • 30
  • 14
  • Lechia Gdańsk
  • 30
  • 7
  • 10
  • 13
  • 39
  • 51
  • -12
  • 30
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 30
  • 7
  • 8
  • 15
  • 32
  • 52
  • -20
  • 29
  • 16
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 30
  • 4
  • 13
  • 13
  • 27
  • 46
  • -19
  • 25
WYNIK
  • 13.04.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • 0:1
  • (0:1)
  • Korona Kielce
  • (34.) Kapidzic Sanel
  • 14.04.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (87.) Swiderski Karol
  • 1:2
  • (0:0)
  • Górnik Zabrze
  • (80.) Angulo Igor
  • (84.) Angulo Igor
  • 14.04.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • 0:1
  • (0:0)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (63.) Starzynski Filip
  • 16.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • (23.) Uryga Alan
  • 2:2
  • (1:2)
  • Wisła Kraków
  • (11.) Bartkowski Jakub
  • (31.) Halilovic Tibor
  • 20.04.2018
  • 20:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • -:-
  • Lech Poznań
  • 21.04.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • -:-
  • Wisła Płock
  • 21.04.2018
  • 20:30
  • Korona Kielce
  • -:-
  • Jagiellonia Białystok
  • 22.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • -:-
  • Legia Warszawa
  • 27.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • -:-
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 27.04.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • -:-
  • Korona Kielce
  • 28.04.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Górnik Zabrze
  • 29.04.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 05.05.2018
  • 20:30
  • Wisła Płock
  • -:-
  • Lech Poznań
  • 06.05.2018
  • 15:30
  • Korona Kielce
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 06.05.2018
  • 15:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • -:-
  • Górnik Zabrze
  • 06.05.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Legia Warszawa
  • 09.05.2018
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • -:-
  • Wisła Płock
  • 09.05.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • -:-
  • Korona Kielce
  • 09.05.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Jagiellonia Białystok
  • 09.05.2018
  • 20:30
  • Wisła Kraków
  • -:-
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • -:-
  • Lech Poznań
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • -:-
  • Górnik Zabrze
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • -:-
  • Jagiellonia Białystok
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • -:-
  • Korona Kielce
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Legia Warszawa
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Wisła Płock
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Korona Kielce
  • -:-
  • KGHM Zagłębie Lubin