12 sty, 13:11

Wybierz z nami EkstraGola jesieni - Wielki Finał!

Czas na Wielki Finał plebiscytu na EkstraGola jesieni! Które trafienie było najładniejsze w pierwszych 21 kolejkach sezonu? Pomóżcie nam wybrać, głosując na swojego faworyta.

Udostępnij
86
Skomentuj
LOTTO Ekstraklasa

Spośród wszystkich goli strzelonych w ostatnich miesącach na boiskach LOTTO Ekstraklasy wybraliśmy 25 trafień, które podzieliliśmy na pięć grup. W każdej z nich umieściliśmy po pięć goli i z każdej z grup w głosowaniu internetowym wybraliście po jednym, który znalazł się w Wielkim Finale. Właśnie w ten sposób wyłoniliśmy finałową piątkę kandydatów.

A w Wielkim Finale znaleźli się:

1) Arkadiusz Piech (Śląsk Wrocław), który w meczu z Arką Gdynia zapakował piłkę do siatki wspaniałymi "nożycami"

2) Fedor Cernych (Jagiellonia Białystok), który swoim potężnym uderzeniem w samo okienko zapewnił Jadze zwycięstwo w końcówce meczu z Legią Warszawa

3) Michał Helik (Cracovia), który efektownym uderzeniem piętą pokazał, że nawet na ekstraklasowych boiskach można grać jak Zlatan Ibrahimovic

4) Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), który pokazał, jak powinno się skutecznie i efektownie zdobywać bramki uderzeniami z pierwszej piłki

5) Patryk Małecki (Wisła Kraków), który w spotkaniu z Arką Gdynia udowodnił, że gole można strzelać nawet z dużej odległości

Które z tych trafień było najładniejsze i zasłużyło na tytuł EkstraGola jesieni? Zobacz poniżej materiał wideo z pięcioma golami, a później zagłosuj na swojego faworyta!

Głosowanie w Wielkim Finale potrwa do piątku (12 stycznia), do godziny 15. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Udostępnij
86
Tematy:

LOTTO Ekstraklasa

  • Tabela fazy finałowej
  • Tabela fazy zasadniczej
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Legia Warszawa
  • 37
  • 22
  • 4
  • 11
  • 55
  • 35
  • 20
  • 70
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 37
  • 20
  • 7
  • 10
  • 55
  • 41
  • 14
  • 67
  • 3
  • Lech Poznań
  • 37
  • 16
  • 12
  • 9
  • 53
  • 34
  • 19
  • 60
  • 4
  • Górnik Zabrze
  • 37
  • 16
  • 12
  • 9
  • 68
  • 54
  • 14
  • 60
  • 5
  • Wisła Płock
  • 37
  • 17
  • 6
  • 14
  • 53
  • 45
  • 8
  • 57
  • 6
  • Wisła Kraków
  • 37
  • 15
  • 10
  • 12
  • 51
  • 42
  • 9
  • 55
  • 7
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 37
  • 13
  • 13
  • 11
  • 45
  • 42
  • 3
  • 52
  • 8
  • Korona Kielce
  • 37
  • 12
  • 13
  • 12
  • 49
  • 54
  • -5
  • 49
  • 9
  • Cracovia Kraków
  • 37
  • 13
  • 11
  • 13
  • 51
  • 52
  • -1
  • 50
  • 10
  • Śląsk Wrocław
  • 37
  • 13
  • 11
  • 13
  • 50
  • 54
  • -4
  • 50
  • 11
  • Pogoń Szczecin
  • 37
  • 12
  • 9
  • 16
  • 46
  • 54
  • -8
  • 45
  • 12
  • Arka Gdynia
  • 37
  • 11
  • 10
  • 16
  • 46
  • 48
  • -2
  • 43
  • 13
  • Lechia Gdańsk
  • 37
  • 9
  • 13
  • 15
  • 46
  • 58
  • -12
  • 39
  • 14
  • Piast Gliwice
  • 37
  • 8
  • 13
  • 16
  • 40
  • 48
  • -8
  • 37
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 37
  • 9
  • 9
  • 19
  • 39
  • 66
  • -27
  • 36
  • 16
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 37
  • 6
  • 15
  • 16
  • 34
  • 54
  • -20
  • 33
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lech Poznań
  • 30
  • 15
  • 10
  • 5
  • 49
  • 23
  • 26
  • 55
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 30
  • 16
  • 6
  • 8
  • 45
  • 36
  • 9
  • 54
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 30
  • 17
  • 3
  • 10
  • 43
  • 31
  • 12
  • 54
  • 4
  • Wisła Płock
  • 30
  • 15
  • 4
  • 11
  • 42
  • 35
  • 7
  • 49
  • 5
  • Górnik Zabrze
  • 30
  • 12
  • 11
  • 7
  • 56
  • 46
  • 10
  • 47
  • 6
  • Korona Kielce
  • 30
  • 11
  • 12
  • 7
  • 44
  • 37
  • 7
  • 45
  • 7
  • Wisła Kraków
  • 30
  • 12
  • 8
  • 10
  • 41
  • 36
  • 5
  • 44
  • 8
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 30
  • 10
  • 13
  • 7
  • 39
  • 33
  • 6
  • 43
  • 9
  • Arka Gdynia
  • 30
  • 10
  • 10
  • 10
  • 38
  • 32
  • 6
  • 40
  • 10
  • Cracovia Kraków
  • 30
  • 10
  • 9
  • 11
  • 40
  • 40
  • 0
  • 39
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 30
  • 7
  • 10
  • 13
  • 35
  • 48
  • -13
  • 31
  • 12
  • Pogoń Szczecin
  • 30
  • 8
  • 7
  • 15
  • 34
  • 48
  • -14
  • 31
  • 13
  • Piast Gliwice
  • 30
  • 6
  • 12
  • 12
  • 28
  • 38
  • -10
  • 30
  • 14
  • Lechia Gdańsk
  • 30
  • 7
  • 10
  • 13
  • 39
  • 51
  • -12
  • 30
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 30
  • 7
  • 8
  • 15
  • 32
  • 52
  • -20
  • 29
  • 16
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 30
  • 4
  • 13
  • 13
  • 27
  • 46
  • -19
  • 25
WYNIK
  • 13.04.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • 0:1
  • (0:1)
  • Korona Kielce
  • (34.) Kapidzic Sanel
  • 14.04.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (87.) Swiderski Karol
  • 1:2
  • (0:0)
  • Górnik Zabrze
  • (80.) Angulo Igor
  • (84.) Angulo Igor
  • 14.04.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • 0:1
  • (0:0)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (63.) Starzynski Filip
  • 16.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • (23.) Uryga Alan
  • 2:2
  • (1:2)
  • Wisła Kraków
  • (11.) Bartkowski Jakub
  • (31.) Halilovic Tibor
  • 20.04.2018
  • 20:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 0:1
  • (0:0)
  • Lech Poznań
  • (51.) Gytkjaer Christian
  • 21.04.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • 0:1
  • (0:1)
  • Wisła Płock
  • (44.) Uryga Alan
  • 21.04.2018
  • 20:30
  • Korona Kielce
  • 0:3
  • (0:0)
  • Jagiellonia Białystok
  • (62.) Bezjak Roman
  • (70.) Novikovas Arvydas
  • (89.) Novikovas Arvydas
  • 22.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • 0:1
  • (0:1)
  • Legia Warszawa
  • (42.) Pasquato Cristian
  • 27.04.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • (46.) Szymanski Sebastian
  • (55.) Niezgoda Jaroslaw
  • (78.) Radovic Miroslav
  • 3:1
  • (0:0)
  • Korona Kielce
  • (88.) Cvijanovic Goran
  • 28.04.2018
  • 15:30
  • Wisła Płock
  • (30.) Varela Nicolas
  • 1:2
  • (1:1)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (36.) Tuszyński Patryk
  • (90.) Starzynski Filip
  • 28.04.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • (74.) Khoblenko Oleksiy
  • (92.) Gajos Maciej
  • 2:4
  • (0:2)
  • Górnik Zabrze
  • (17.) Urynowicz Marcin
  • (34.) Wieteska Mateusz
  • (67.) Matuszek Szymon
  • (72.) Kadzior Damian
  • 29.04.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • 0:1
  • (0:0)
  • Wisła Kraków
  • (82.) Arsenic Zoran
  • 05.05.2018
  • 20:30
  • Wisła Płock
  • 0:0
  • (0:0)
  • Lech Poznań
  • 06.05.2018
  • 15:30
  • Korona Kielce
  • 0:3
  • (0:2)
  • Wisła Kraków
  • (04.) Lopez Carlos
  • (43.) Imaz Jesús
  • (69.) Lopez Carlos
  • 06.05.2018
  • 15:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 0:2
  • (0:2)
  • Górnik Zabrze
  • (06.) Urynowicz Marcin
  • (33.) Kadzior Damian
  • 06.05.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • 0:0
  • (0:0)
  • Legia Warszawa
  • 09.05.2018
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • (34.) Cafú
  • (70.) Kucharczyk Michal
  • (86.) Cafú
  • 3:2
  • (1:0)
  • Wisła Płock
  • (78.) Uryga Alan
  • (82.) Bilinski Kamil
  • 09.05.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • (00.) Urynowicz Marcin
  • (57.) Bochniewicz Pawel
  • 2:2
  • (1:2)
  • Korona Kielce
  • (20.) Soriano Elia
  • (27.) Soriano Elia
  • 09.05.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • 0:2
  • (0:1)
  • Jagiellonia Białystok
  • (15.) Sheridan Cillian
  • (55.) Kwiecien Bartosz
  • 09.05.2018
  • 20:30
  • Wisła Kraków
  • (33.) Lopez Carlos
  • (83.) Boguski Rafał
  • (89.) Boguski Rafał
  • 3:0
  • (1:0)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • (99.) Brozek Paweł
  • 1:1
  • (0:0)
  • Lech Poznań
  • (48.) Gytkjaer Christian
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • (21.) Szymanski Sebastian
  • 2:0
  • (1:0)
  • Górnik Zabrze
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (86.) Tosik Jakub
  • 1:2
  • (0:1)
  • Jagiellonia Białystok
  • (23.) Romanczuk Taras
  • (51.) Kwiecien Bartosz
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • (01.) Martinez Jose Kante
  • (13.) Bilinski Kamil
  • (41.) Martinez Jose Kante
  • (87.) Varela Nicolas
  • 4:1
  • (3:0)
  • Korona Kielce
  • (77.) Kapidzic Sanel
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Lech Poznań
  • 0:3
  • Legia Warszawa
  • (08.) Antolic Domagoj
  • (68.) Kucharczyk Michal
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • (31.) Matuszek Szymon
  • (86.) Angulo Igor
  • 2:0
  • (1:0)
  • Wisła Kraków
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (43.) Runje Ivan
  • (64.) Sheridan Cillian
  • 2:1
  • (1:1)
  • Wisła Płock
  • (34.) Martinez Jose Kante
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Korona Kielce
  • 0:2
  • (0:1)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (08.) Tuszyński Patryk
  • (68.) Tuszyński Patryk