Wizytówka

Stadion im. Kazimierza Górskiego - ul. Łukasiewicza 34, Płock:

- pojemność: 10 978

Władze:

Prezes zarządu: Jacek Kruszewski

Wiceprezes zarządu: Tomasz Marzec

Sztab szkoleniowy:

Trener: Jerzy Brzęczek (ur. 18.03.1971r.)

Asystent trenera: Tomasz Mazurkiewicz

Trener bramkarzy: Andrzej Krzyształowicz

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
1 Mateusz Kryczka 20.07.1992 194 / 86
87 Seweryn Kiełpin 18.12.1987 184 / 85
- Klaudiusz Kurek 07.05.1998 180 / 75
Obrońcy:
2 Kamil Sylwestrzak 16.07.1988 188 / 76
5 Bartłomiej Sielewski 09.08.1984 190 / 84
17 Damian Byrtek 07.03.1991 195 / 88
20 Cezary Stefańczyk 21.02.1984 185 / 81
25 Przemysław Szymiński 24.06.1994 184 / 71
95 Patryk Stępiński 16.01.1995 176 / 70
- Bartłomiej Błachnio 11.08.1997 --- / --
- Adam Dźwigała 25.09.1995 185 / 80
- Igor Łasicki 26.06.1995 184 / 70
- Marcin Mielczarski 24.05.1998 176 / 65
Pomocnicy:
8 Dominik Furman 06.07.1992 181 / 71 2A-0
9 Arkadiusz Reca 17.06.1995 187 / 81
10 Giorgi Merebaszwili (GEO) 15.08.1986 179 / 75 18A-0
18 Piotr Wlazło 03.06.1989 184 / 80
21 Maksymilian Rogalski 24.06.1983 180 / 82
22 Dominik Kun 22.06.1993 170 / 62
- Dawid Kieplin 10.07.1997 174 / 74
- Piotr Majchrzak 11.03.1997 --- / --
- Paul Parvulescu (ROM) 11.08.1988 173 / 66
- Damian Rasak 08.02.1996 184 / 77
- Nico Varela (URU) 19.01.1991 175 / 70
Napastnicy:
27 Mateusz Piątkowski 22.11.1984 186 / 75
29 Jose Kante (ESP) 27.09.1990 184 / 76
98 Krystian Popiela 19.01.1998 184 / 78
- Kamil Biliński 23.01.1988 181 / 77

LOTTO Ekstraklasa

  • Tabela fazy finałowej
  • Tabela fazy zasadniczej
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lech Poznań
  • 31
  • 15
  • 10
  • 6
  • 49
  • 24
  • 25
  • 55
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 31
  • 16
  • 6
  • 9
  • 46
  • 38
  • 8
  • 54
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 31
  • 17
  • 3
  • 11
  • 43
  • 32
  • 11
  • 54
  • 4
  • Wisła Płock
  • 31
  • 15
  • 5
  • 11
  • 44
  • 37
  • 7
  • 50
  • 5
  • Górnik Zabrze
  • 31
  • 13
  • 11
  • 7
  • 58
  • 47
  • 11
  • 50
  • 6
  • Korona Kielce
  • 31
  • 12
  • 12
  • 7
  • 45
  • 37
  • 8
  • 48
  • 7
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 31
  • 11
  • 13
  • 7
  • 40
  • 33
  • 7
  • 46
  • 8
  • Wisła Kraków
  • 31
  • 12
  • 9
  • 10
  • 43
  • 38
  • 5
  • 45
  • 9
  • Cracovia Kraków
  • 31
  • 11
  • 9
  • 11
  • 42
  • 41
  • 1
  • 42
  • 10
  • Arka Gdynia
  • 31
  • 10
  • 10
  • 11
  • 39
  • 34
  • 5
  • 40
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 31
  • 8
  • 10
  • 13
  • 36
  • 48
  • -12
  • 34
  • 12
  • Pogoń Szczecin
  • 31
  • 9
  • 7
  • 15
  • 36
  • 48
  • -12
  • 34
  • 13
  • Lechia Gdańsk
  • 31
  • 8
  • 10
  • 13
  • 41
  • 52
  • -11
  • 33
  • 14
  • Piast Gliwice
  • 31
  • 6
  • 12
  • 13
  • 29
  • 40
  • -11
  • 30
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 31
  • 7
  • 8
  • 16
  • 32
  • 54
  • -22
  • 29
  • 16
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 31
  • 4
  • 13
  • 14
  • 27
  • 47
  • -20
  • 25
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lech Poznań
  • 30
  • 15
  • 10
  • 5
  • 49
  • 23
  • 26
  • 55
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 30
  • 16
  • 6
  • 8
  • 45
  • 36
  • 9
  • 54
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 30
  • 17
  • 3
  • 10
  • 43
  • 31
  • 12
  • 54
  • 4
  • Wisła Płock
  • 30
  • 15
  • 4
  • 11
  • 42
  • 35
  • 7
  • 49
  • 5
  • Górnik Zabrze
  • 30
  • 12
  • 11
  • 7
  • 56
  • 46
  • 10
  • 47
  • 6
  • Korona Kielce
  • 30
  • 11
  • 12
  • 7
  • 44
  • 37
  • 7
  • 45
  • 7
  • Wisła Kraków
  • 30
  • 12
  • 8
  • 10
  • 41
  • 36
  • 5
  • 44
  • 8
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 30
  • 10
  • 13
  • 7
  • 39
  • 33
  • 6
  • 43
  • 9
  • Arka Gdynia
  • 30
  • 10
  • 10
  • 10
  • 38
  • 32
  • 6
  • 40
  • 10
  • Cracovia Kraków
  • 30
  • 10
  • 9
  • 11
  • 40
  • 40
  • 0
  • 39
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 30
  • 7
  • 10
  • 13
  • 35
  • 48
  • -13
  • 31
  • 12
  • Pogoń Szczecin
  • 30
  • 8
  • 7
  • 15
  • 34
  • 48
  • -14
  • 31
  • 13
  • Piast Gliwice
  • 30
  • 6
  • 12
  • 12
  • 28
  • 38
  • -10
  • 30
  • 14
  • Lechia Gdańsk
  • 30
  • 7
  • 10
  • 13
  • 39
  • 51
  • -12
  • 30
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 30
  • 7
  • 8
  • 15
  • 32
  • 52
  • -20
  • 29
  • 16
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 30
  • 4
  • 13
  • 13
  • 27
  • 46
  • -19
  • 25
WYNIK
  • 13.04.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • 0:1
  • (0:1)
  • Korona Kielce
  • (34.) Kapidzic Sanel
  • 14.04.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (87.) Swiderski Karol
  • 1:2
  • (0:0)
  • Górnik Zabrze
  • (80.) Angulo Igor
  • (84.) Angulo Igor
  • 14.04.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • 0:1
  • (0:0)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (63.) Starzynski Filip
  • 16.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • (23.) Uryga Alan
  • 2:2
  • (1:2)
  • Wisła Kraków
  • (11.) Bartkowski Jakub
  • (31.) Halilovic Tibor
  • 20.04.2018
  • 20:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • -:-
  • Lech Poznań
  • 21.04.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • -:-
  • Wisła Płock
  • 21.04.2018
  • 20:30
  • Korona Kielce
  • -:-
  • Jagiellonia Białystok
  • 22.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • -:-
  • Legia Warszawa
  • 27.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • -:-
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 27.04.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • -:-
  • Korona Kielce
  • 28.04.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Górnik Zabrze
  • 29.04.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 05.05.2018
  • 20:30
  • Wisła Płock
  • -:-
  • Lech Poznań
  • 06.05.2018
  • 15:30
  • Korona Kielce
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 06.05.2018
  • 15:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • -:-
  • Górnik Zabrze
  • 06.05.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Legia Warszawa
  • 09.05.2018
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • -:-
  • Wisła Płock
  • 09.05.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • -:-
  • Korona Kielce
  • 09.05.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Jagiellonia Białystok
  • 09.05.2018
  • 20:30
  • Wisła Kraków
  • -:-
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • -:-
  • Lech Poznań
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • -:-
  • Górnik Zabrze
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • -:-
  • Jagiellonia Białystok
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • -:-
  • Korona Kielce
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Legia Warszawa
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Wisła Płock
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Korona Kielce
  • -:-
  • KGHM Zagłębie Lubin