Wizytówka

Stadion im. Kazimierza Górskiego - ul. Łukasiewicza 34, Płock:

- pojemność: 10 978

Władze:

Prezes zarządu: Jacek Kruszewski

Wiceprezes zarządu: Tomasz Marzec

Sztab szkoleniowy:

Trener: Dariusz Dźwigała (ur. 22.03.1969)

Asystent trenera: Tomasz Mazurkiewicz

Trener bramkarzy: Andrzej Krzyształowicz

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
1 Mateusz Kryczka 20.07.1992 194 / 86
28 Bartłomiej Gradecki 26.12.1999 194 / 91
30 Thomas Dahne (GER) 04.01.1994 193 / 84
- Jakub Lemanowicz 27.03.1999 190 / 80
- Bartłomiej Żynel 09.04.1998 187 / 78
Obrońcy:
5 Bartłomiej Sielewski 09.08.1984 190 / 84
14 Adam Dźwigała 25.09.1995 185 / 80
17 Damian Byrtek 07.03.1991 195 / 88
18 Alan Uryga 19.02.1994 191 / 85
20 Cezary Stefańczyk 21.02.1984 185 / 81
26 Igor Łasicki 26.06.1995 184 / 70
95 Patryk Stępiński 16.01.1995 176 / 70
- Krystian Miś 12.04.1996 182 / 73
- Marcin Warcholak 08.08.1989 180 / 79
Pomocnicy:
4 Damian Szymański 16.06.1995 181 / 70
6 Damian Rasak 08.02.1996 184 / 77
7 Nico Varela (URU) 19.01.1991 175 / 70
8 Dominik Furman 06.07.1992 181 / 71 2A-0
9 Arkadiusz Reca 17.06.1995 187 / 81
10 Giorgi Merebaszwili (GEO) 15.08.1986 179 / 75 18A-0
23 Semir Stilić (BIH) 08.10.1987 183 / 75
96 Jakub Łukowski 25.05.1996 172 / 67
- Carlos Miguel Tavares de Oliveira - CARLITOS (POR) 09.03.1993 174 / 65
- Ricardo Cavalcante Mendes - RICARDINHO (BRA) 04.09.1989 175 / 69
- Mateusz Szwoch 19.03.1993 173 / 60
- Patryk Wieliczko 16.07.1999 186 / 80
Napastnicy:
16 Oskar Zawada 01.02.1996 192 / 83
- Karol Angielski 20.03.1996 177 / 70

LOTTO Ekstraklasa

  • Tabela
  • Wyniki
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lech Poznań
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 9
  • 1
  • 8
  • 12
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 5
  • 1
  • 4
  • 9
  • 3
  • Piast Gliwice
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 7
  • 5
  • 2
  • 9
  • 4
  • Lechia Gdańsk
  • 4
  • 2
  • 2
  • 0
  • 4
  • 1
  • 3
  • 8
  • 5
  • Korona Kielce
  • 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 6
  • 5
  • 1
  • 7
  • 6
  • Legia Warszawa
  • 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 6
  • 5
  • 1
  • 7
  • 7
  • Górnik Zabrze
  • 4
  • 1
  • 3
  • 0
  • 6
  • 4
  • 2
  • 6
  • 8
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 6
  • 6
  • 0
  • 6
  • 9
  • Wisła Kraków
  • 4
  • 1
  • 2
  • 1
  • 3
  • 3
  • 0
  • 5
  • 10
  • Śląsk Wrocław
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 5
  • 5
  • 0
  • 4
  • 11
  • Arka Gdynia
  • 4
  • 0
  • 3
  • 1
  • 1
  • 3
  • -2
  • 3
  • 12
  • Zagłębie Sosnowiec
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 5
  • 8
  • -3
  • 3
  • 13
  • Miedź Legnica
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 3
  • 7
  • -4
  • 3
  • 14
  • Wisła Płock
  • 4
  • 0
  • 2
  • 2
  • 4
  • 6
  • -2
  • 2
  • 15
  • Cracovia Kraków
  • 4
  • 0
  • 2
  • 2
  • 2
  • 6
  • -4
  • 2
  • 16
  • Pogoń Szczecin
  • 4
  • 0
  • 1
  • 3
  • 1
  • 7
  • -6
  • 1
WYNIK
  • 10.08.2018
  • 18:00
  • Lechia Gdańsk
  • (38.) Arak Jakub
  • (55.) Lipski Patryk
  • 2:0
  • (1:0)
  • Miedź Legnica
  • 10.08.2018
  • 20:30
  • Wisła Kraków
  • (32.) Ondrasek Zdenek
  • 1:1
  • (1:0)
  • Wisła Płock
  • (64.) Cavalcante Ricardo
  • 11.08.2018
  • 18:00
  • Pogoń Szczecin
  • (31.) Fraczczak Adam
  • 1:1
  • (1:0)
  • Cracovia Kraków
  • (66.) Rapa Cornel
  • 11.08.2018
  • 20:30
  • Arka Gdynia
  • (87.) Janota Michal
  • 1:1
  • (0:1)
  • Górnik Zabrze
  • (46.) Suarez Daniel
  • 12.08.2018
  • 15:30
  • Piast Gliwice
  • (55.) Papadopulos Michal
  • 1:3
  • (0:1)
  • Legia Warszawa
  • (21.) Jedrzejczyk Artur
  • (85.) Kante Martinez Jose
  • (94.) Nagy Dominik
  • 12.08.2018
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 0:2
  • (0:1)
  • Jagiellonia Białystok
  • (24.) Bezjak Roman
  • 12.08.2018
  • 18:00
  • Lech Poznań
  • (06.) Reis Amaral Joao
  • (19.) Tomczyk Pawel
  • (40.) Tomczyk Pawel
  • (68.) Gajos Maciej
  • 4:0
  • (3:0)
  • Zagłębie Sosnowiec
  • 13.08.2018
  • 18:00
  • Korona Kielce
  • (19.) Soriano Elia
  • (80.) Gorski Maciej
  • 2:1
  • (1:1)
  • Śląsk Wrocław
  • (09.) Robak Marcin