9 lut, 23:38

Zagłębie - Legia (2:3): zobacz skrót meczu

Kiedy w doliczonym czasie gry Jakub Mares wykorzystał rzut karny i doprowadził do wyniku 2:2 wydawało się, że Zagłębie i Legia podzielą się punktami. Kilkadziesiąt sekund później sędzia Mariusz Złotek podyktował jednak jeszcze rzut karny dla Legii po faul Piotra Leciejewskiego na Eduardo Da Silvie. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł wracający po długiej kontuzji Miroslav Radović i pewnym uderzeniem zapewnił Legii zwycięstwo.

Udostępnij
123
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

10 lut 08:17 użytkownik ~mata 55 napisał
oba karne wydają się zasadne Ręka Pazdana oczywista , dobrze że sędzia nie walnął mu za wcześniejsze faule kartek Z taka grą jest on większym zagrożeniem dla Legi niż przeciwnik. Ostatni karny to faktycznie próba łapania przeciwnika przez bramkarza spryt
Ok, to podyskutujmy. Doliczone były 4 minuty, a VAR + karny dla Zagłębia to 92 minuta i chyba 2 minuty zamieszania, jak nie więcej. Sami komentatorzy stwierdzili, że nie zdziwią się jak mecz potrwa 95-96 minut. I dokładnie w 95:02 jest karny dla Legii. To, że strzał był po 97 minucie to taki sam efekt zamieszania jak przy wcześniejszym karnym, bo się zawodnicy przepychali. Sędzia skończył mecz po strzale. Przedłużenie czasu gry wynikało raczej z sytuacji boiskowej, a nie w sztucznym przeciąganiu przez sędziego.
~Delfin :
Do mata 55: Oglądałem sytuację z Pazdanem kilka razy i w zwolnionym tempie. Piłka odbiła się od karku napastnika a Pazdan uciekał z ręką w dół. Moim zdaniem karnego nie powinno być. Co do karnego dla Legii to jesteś albo ślepy albo głupi. Bramkarz go zwyczajnie staranował jak czołg. A sędzia? Może wprowadzić możliwość oskarżenia takich żłobków do sądu. Jak zapłaci duże odszkodowanie to sobie kupi okulary albo się czegoś nauczy. Szczęśliwie może Szymańskiemu nic nie będzie. Ale ten gnój sędziowski może zrobić komuś krzywdę.
~sędzia kalosz :
Ciekawa rzecz, zmieniają się piłkarze, przychodzą i odchodzą trenerzy a nieudaczni sędziowie trwają na swoich pseudo stanowiskach. Im większa miernota tym większy chór obrońców za nim stoi. Różnych panów Sławków, Zbyszków i innych komentatorów. Złotek, Sraczkowski, Musiał połowa ślepych asystentów powinna znaleźć się pod lupą prokuratury. Drukarz Złotek przyjaciel Zagłębia.
~krawcu :
Ten sędzia powinien automatycznie spaść do B klasy na rok. Nie chodzi tu o karne.Tylko o pozwolenie na wykaszanie przeciwnika - m.in Szymański, Eduardo, albo niewidzialne faule - m.in. Antolić, Phillips. Takich blędów nie powinno być w ekstraklasie, bo nikt poważny nie będzie chciał tu grać, szkoda nóg.
~Robert Szenfeld :
Złotek ... co za lamus .. on jest ślepy po prostu i w dodatku przeszkadza w grze .. zawsze staje na drodze piłkarzom .. zwłaszcza tym , za którymi nie nadąża mentalnie i nie przewiduje jak się akcja potoczy . Może niech posędziuje jakąś łatwiejszą dyscypline .. a juz na pewno nie mecze legii. Zawsze sa jaja z nim .. zakompleksiony wieśniak
10 lut 07:54 | ocena: 76%
Liczba głosów:45
76%
24%
No photo
~mata 55 :
oba karne wydają się zasadne Ręka Pazdana oczywista , dobrze że sędzia nie walnął mu za wcześniejsze faule kartek Z taka grą jest on większym zagrożeniem dla Legi niż przeciwnik. Ostatni karny to faktycznie próba łapania przeciwnika przez bramkarza sprytnie wykorzystana przez tego drugiego . Nie miał on szans na dojście do piłki bez względu na zachowanie bramkarza Cóz teatralnie upadł ale po kontakcie z bramkarzem Możemy też dyskutować czy mecz nie powinien się zakończyć przynajmniej minutę wcześniej . Legia uciekła spod topora kolejny raz. Sędzia jak sędzia .Obiektywnie ....Liga polska ......
10 lut 09:51 użytkownik ~polnews napisał
kibice Legii powinni nosić Złotka na rękach za punkty które mu zawdzięczają.
Po pierwsze kibice Legii wiedzą, ze ten zezowaty pajac w bramce Zagłębia powinien wylecieć za rozbój w ostatniej minucie, wiedzą też że Złotek zatrzymywał grę gdy leżał zawodnik w pomarańczowym stroju a gdy leżał piłkarz Legii to puszczał grę dając fory miejscowym. Jeden z takich wybryków Złotka zakończył się kartką dla Malarza. Złotek chyba tworzy nowe przepisy gry w piłkę, bo karny dla zagłębia był tylko teoretyczny
10 lut 01:08 użytkownik ~mksiak napisał
pod Zagłębie???zmień dilera,chłopie!dawno takich głupot nie gwizdał...
A nie???!!! Zaglebie od 30 minuty powinno grac w 10 za druga zolta dla lewego obroncy! A karny powinien byc wykonywany dla Legii przy stanie 11 na 9 bo to co zrobil bramkarz to czerwona kartka jest! Ale gdzie tam janusze nawet karnego tu nie widzialy!
~Jan Nowicki :
Obydwa karne prawidłowe. Ręka Pazdana przypadkowa, bo trzymał rękę na plecach naturalnie, a napastnik uchylił głowę i dlatego go trafiła, na pewno nie chciał, ale ręka jest ręka. Leciejewski faulował, piłka przeleciała przez niego, więc wyciągnął ręce na Eduardo żeby nie przeszedł i nie dobił strzału, bo nie widział że piłka idzie na aut, więc faul ewidentny. Natomiast Złotek nie panował nad spotkaniem, pozwalał na ostre fuale których nie gwizdał, widział faule tam gdzie ich nie było, to irytowało zawodników i sprawiło że gra się zaostrzyła niepotrzebnie. Bardzo słaby sędzia, który nie potrafi zarządzać emocjami piłkarzy, bo dałby 2 kartki i byłby spokój, a tak była nerwówka. Ogólnie bardzo dobrzy mecz.
~prawda :
To co Złotek pod Zagłębie sędziował to kryminał. Podobno przez internet mecze ekstraklasy obstawia i tu miał być remis. Nie dawajcie sędziego Złotka do sędziowania meczów Legii , bo zawsze robi cyrk a Pan Przesmycki go chwali... $$$$$$$$
10 lut 00:46 | ocena: 61%