15 paź 16 20:12

Piast - Ruch (2:1): zobacz skrót meczu

Małe Derby Śląska tym razem dla Piasta Gliwice. Zespół Radoslava Latala prowadził po pierwszej połowie po trafieniu Tomasza Mokwy, ale Ruchowi udało się doprowadzić do wyrównania po zmianie stron za sprawą gola Jarosława Niezgody. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy, którym zwycięstwo zapewnił obrońca Aleksandar Sedlar.

Udostępnij
24

LOTTO Ekstraklasa

  • Tabela fazy finałowej
  • Tabela fazy zasadniczej
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Legia Warszawa
  • 36
  • 21
  • 4
  • 11
  • 52
  • 35
  • 17
  • 67
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 36
  • 19
  • 7
  • 10
  • 53
  • 40
  • 13
  • 64
  • 3
  • Lech Poznań
  • 36
  • 16
  • 12
  • 8
  • 53
  • 31
  • 22
  • 60
  • 4
  • Wisła Płock
  • 36
  • 17
  • 6
  • 13
  • 52
  • 43
  • 9
  • 57
  • 5
  • Górnik Zabrze
  • 36
  • 15
  • 12
  • 9
  • 66
  • 54
  • 12
  • 57
  • 6
  • Wisła Kraków
  • 36
  • 15
  • 10
  • 11
  • 51
  • 40
  • 11
  • 55
  • 7
  • Korona Kielce
  • 36
  • 12
  • 13
  • 11
  • 49
  • 52
  • -3
  • 49
  • 8
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 36
  • 12
  • 13
  • 11
  • 43
  • 42
  • 1
  • 49
  • 9
  • Cracovia Kraków
  • 37
  • 13
  • 11
  • 13
  • 51
  • 52
  • -1
  • 50
  • 10
  • Śląsk Wrocław
  • 37
  • 13
  • 11
  • 13
  • 50
  • 54
  • -4
  • 50
  • 11
  • Pogoń Szczecin
  • 37
  • 12
  • 9
  • 16
  • 46
  • 54
  • -8
  • 45
  • 12
  • Arka Gdynia
  • 37
  • 11
  • 10
  • 16
  • 46
  • 48
  • -2
  • 43
  • 13
  • Lechia Gdańsk
  • 37
  • 9
  • 13
  • 15
  • 46
  • 58
  • -12
  • 39
  • 14
  • Piast Gliwice
  • 37
  • 8
  • 13
  • 16
  • 40
  • 48
  • -8
  • 37
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 37
  • 9
  • 9
  • 19
  • 39
  • 66
  • -27
  • 36
  • 16
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 37
  • 6
  • 15
  • 16
  • 34
  • 54
  • -20
  • 33
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lech Poznań
  • 30
  • 15
  • 10
  • 5
  • 49
  • 23
  • 26
  • 55
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 30
  • 16
  • 6
  • 8
  • 45
  • 36
  • 9
  • 54
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 30
  • 17
  • 3
  • 10
  • 43
  • 31
  • 12
  • 54
  • 4
  • Wisła Płock
  • 30
  • 15
  • 4
  • 11
  • 42
  • 35
  • 7
  • 49
  • 5
  • Górnik Zabrze
  • 30
  • 12
  • 11
  • 7
  • 56
  • 46
  • 10
  • 47
  • 6
  • Korona Kielce
  • 30
  • 11
  • 12
  • 7
  • 44
  • 37
  • 7
  • 45
  • 7
  • Wisła Kraków
  • 30
  • 12
  • 8
  • 10
  • 41
  • 36
  • 5
  • 44
  • 8
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 30
  • 10
  • 13
  • 7
  • 39
  • 33
  • 6
  • 43
  • 9
  • Arka Gdynia
  • 30
  • 10
  • 10
  • 10
  • 38
  • 32
  • 6
  • 40
  • 10
  • Cracovia Kraków
  • 30
  • 10
  • 9
  • 11
  • 40
  • 40
  • 0
  • 39
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 30
  • 7
  • 10
  • 13
  • 35
  • 48
  • -13
  • 31
  • 12
  • Pogoń Szczecin
  • 30
  • 8
  • 7
  • 15
  • 34
  • 48
  • -14
  • 31
  • 13
  • Piast Gliwice
  • 30
  • 6
  • 12
  • 12
  • 28
  • 38
  • -10
  • 30
  • 14
  • Lechia Gdańsk
  • 30
  • 7
  • 10
  • 13
  • 39
  • 51
  • -12
  • 30
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 30
  • 7
  • 8
  • 15
  • 32
  • 52
  • -20
  • 29
  • 16
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 30
  • 4
  • 13
  • 13
  • 27
  • 46
  • -19
  • 25
WYNIK
  • 13.04.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • 0:1
  • (0:1)
  • Korona Kielce
  • (34.) Kapidzic Sanel
  • 14.04.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (87.) Swiderski Karol
  • 1:2
  • (0:0)
  • Górnik Zabrze
  • (80.) Angulo Igor
  • (84.) Angulo Igor
  • 14.04.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • 0:1
  • (0:0)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (63.) Starzynski Filip
  • 16.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • (23.) Uryga Alan
  • 2:2
  • (1:2)
  • Wisła Kraków
  • (11.) Bartkowski Jakub
  • (31.) Halilovic Tibor
  • 20.04.2018
  • 20:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 0:1
  • (0:0)
  • Lech Poznań
  • (51.) Gytkjaer Christian
  • 21.04.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • 0:1
  • (0:1)
  • Wisła Płock
  • (44.) Uryga Alan
  • 21.04.2018
  • 20:30
  • Korona Kielce
  • 0:3
  • (0:0)
  • Jagiellonia Białystok
  • (62.) Bezjak Roman
  • (70.) Novikovas Arvydas
  • (89.) Novikovas Arvydas
  • 22.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • 0:1
  • (0:1)
  • Legia Warszawa
  • (42.) Pasquato Cristian
  • 27.04.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • (46.) Szymanski Sebastian
  • (55.) Niezgoda Jaroslaw
  • (78.) Radovic Miroslav
  • 3:1
  • (0:0)
  • Korona Kielce
  • (88.) Cvijanovic Goran
  • 28.04.2018
  • 15:30
  • Wisła Płock
  • (30.) Varela Nicolas
  • 1:2
  • (1:1)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (36.) Tuszyński Patryk
  • (90.) Starzynski Filip
  • 28.04.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • (74.) Khoblenko Oleksiy
  • (92.) Gajos Maciej
  • 2:4
  • (0:2)
  • Górnik Zabrze
  • (17.) Urynowicz Marcin
  • (34.) Wieteska Mateusz
  • (67.) Matuszek Szymon
  • (72.) Kadzior Damian
  • 29.04.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • 0:1
  • (0:0)
  • Wisła Kraków
  • (82.) Arsenic Zoran
  • 05.05.2018
  • 20:30
  • Wisła Płock
  • 0:0
  • (0:0)
  • Lech Poznań
  • 06.05.2018
  • 15:30
  • Korona Kielce
  • 0:3
  • (0:2)
  • Wisła Kraków
  • (04.) Lopez Carlos
  • (43.) Imaz Jesús
  • (69.) Lopez Carlos
  • 06.05.2018
  • 15:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 0:2
  • (0:2)
  • Górnik Zabrze
  • (06.) Urynowicz Marcin
  • (33.) Kadzior Damian
  • 06.05.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • 0:0
  • (0:0)
  • Legia Warszawa
  • 09.05.2018
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • (34.) Cafú
  • (70.) Kucharczyk Michal
  • (86.) Cafú
  • 3:2
  • (1:0)
  • Wisła Płock
  • (78.) Uryga Alan
  • (82.) Bilinski Kamil
  • 09.05.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • (00.) Urynowicz Marcin
  • (57.) Bochniewicz Pawel
  • 2:2
  • (1:2)
  • Korona Kielce
  • (20.) Soriano Elia
  • (27.) Soriano Elia
  • 09.05.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • 0:2
  • (0:1)
  • Jagiellonia Białystok
  • (15.) Sheridan Cillian
  • (55.) Kwiecien Bartosz
  • 09.05.2018
  • 20:30
  • Wisła Kraków
  • (33.) Lopez Carlos
  • (83.) Boguski Rafał
  • (89.) Boguski Rafał
  • 3:0
  • (1:0)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • (99.) Brozek Paweł
  • 1:1
  • (0:0)
  • Lech Poznań
  • (48.) Gytkjaer Christian
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • (21.) Szymanski Sebastian
  • 2:0
  • (1:0)
  • Górnik Zabrze
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (86.) Tosik Jakub
  • 1:2
  • (0:1)
  • Jagiellonia Białystok
  • (23.) Romanczuk Taras
  • (51.) Kwiecien Bartosz
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • (01.) Martinez Jose Kante
  • (13.) Bilinski Kamil
  • (41.) Martinez Jose Kante
  • (87.) Varela Nicolas
  • 4:1
  • (3:0)
  • Korona Kielce
  • (77.) Kapidzic Sanel
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Legia Warszawa
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Wisła Płock
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Korona Kielce
  • -:-
  • KGHM Zagłębie Lubin