16 gru 17 23:20

Legia - Wisła P. (0:2): zobacz skrót meczu

Wisła Płock pierwszy raz w historii wygrała ligowy mecz przy Łazienkowskiej. Zespół Jerzego Brzęczka wyszedł na prowadzenie już na samym początku meczu, kiedy rzut karny, podyktowany za faul Inakiego Astiza na Giorgim Merebaszwilim, wykorzystał Nico Varela. A jeszcze przed przerwą było 2:0 dla Wisły po samobójczym golu Jakuba Czerwińskiego. Legia miała kilka niezłych okazji, by odgryźć się rywalom, ale była nieskuteczna pod bramką lub świetnie interweniował dobrze dysponowany w sobotni wieczór Seweryn Kiełpin. Porażka Legii oznacza, że warszawianie jeszcze przed przerwą zimową mogą stracić pozycję lidera tabeli. Wszystko zależy od tego, czy Górnikowi Zabrze uda się w poniedziałek wygrać z Cracovią.

Udostępnij
32
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

No photo

Wpisz, jak chcesz się przedstawić

Komentarze (144)

No photo
No photo ~TSWisła Użytkownik anonimowy
~TSWisła :
To był jeden z ładniejszych meczów Legii w tej rundzie. Czerwiński nawet strzelił gola kolejki. Na pocieszenie można powiedzieć, że nie zdołał przebić osiągnięcia grajka Wlazło z Jagiellonii w meczu z Górnikiem w Zabrzu, który potrafił zdobyć samobója w drugiej próbie dobijając swój pierwszy strzał obroniony przez bramkarza. Negatywnym bohaterem meczu był na pewno sędzia Musiał, który doliczył tylko 3 minuty do czasu gry w drugiej połowie. Niestety, ale strzelenie przez Legię aż trzech bramek w 3 minuty, nawet przy klasie tego zespołu, okazało się niemożliwe. Tu należało doliczyć co najmniej 10 minut.
16 gru 17 23:44 użytkownik ~KIBIC84 napisał
Brawo Płock brawo sędzia może w końcu skończą się komentarze że każdy drukuje pod Legie. Co do Legi to nie wykorzystała szansy na spokojną zimę.

Tomasz Musiał jest najbardziej uczciwy z polskich sedziów, dlatego tez "nie dają" mu za często sędziować meczów Legii , bo przeważnie wtedy "centrala" ma problemy z wydrukowaniem korzystnego wyniku dla CWKS Warszawa !
Zapewne po wczorajszym mczu p. Tomasz będzie miał przerwę w sędziowaniu w nagrodę za BARDZO DOBRE sędziowanie, już o tym "farszwscy" medrcy z Kolegium Sędziowskiego o tym pomyślą !
~TakTylkowSłoikowie :
Nie wiecie czy trumny dojechały pod stadion ? Bo te koksiki po O-mce w tanich dresikach z bazarku mieli dowieść i bić na pierwszy strzał Czerwińskiego za samobója - w przerwie meczu się nie skończył a już były groźby i gwizdy na piłkarzy. Czekamy na komedie jaką pokażą znowu o kibicach Legi i ich debilnym zachowaniem.
~tar :
Dobrze, że ten etap rozgrywek się skończył. Legia była źle przygotowana do sezonu i musiała zdobywać formę grą meczową co nie do końca się udało. Dodatkowo przeprowadzono złe transfery, sprzedano najlepszych zawodników a na to nałożył się jeszcze kryzys we władzach klubu. Część zawodników myślami jest przy swoich transferach co było widać. Zmiana trenera częściowo przyniosła poprawę sytuacji ale problemy nie znikły. Zajmowana pozycja w tabeli z tym składem jest bardzo na wyrost. Dobrze to świadczy o dotychczas wykonanej pracy ale potrzebne sa transfery na każdej pozycji sprzedaż zawodników którzy od dawna chcą wyjechać i solidne przepracowanie zimy. Za dotychczas osiągnięte wyniki dziękujemy. Wiosna powinna być lepsza. Legia nawet w tak dużym kryzysie osiągneła wyniki o których inni mogą tylko pomarzyć.
za co ten karny?
Jak ktoś pyta, za co ten (ten!!!) karny, to ma zero pojęcia o przepisach w piłce nożnej. Nie powinieneś wchodzić w jakiekolwiek polemiki, opiniowanie i dyskusje na temat tej dyscypliny. Brak podstawowej wiedzy o przepisach uniemożliwia w ogóle ocenę i zrozumienie tego, co widać na boisku.
~raduk :
Mecze Legi musza byc sedziowane przez sedzow zagranicznych... nie moze byc tak ze druzyna z Warszawy wygrywa mecze po kontrowesyjnych sytuacjach...a takich w tym sezonie z udzialem Legi bylo kilkadziesiat...

~rafal :
po takim meczu jak wczoraj z Plockiem to mozna zrozumiec dlaczego pozniej odpadaja z Sherrifeem czy z Astana... bez pomocy sedziego z polskiej ligi sa slabi i kompletnie bezproduktywni...
~hank :
najbardziej zaskoczyło legię, że sędzia nie dał czerwonej płockowi i karnego. ale spoko legia, teraz marciniak już może wam sędziować do końca sezonu każdy mecz, weźmiecie mistrza warszawskie buraki.
17 gru 17 10:25 | ocena: 84%