22 paź 16 23:20

Legia - Lech (2:1): zobacz skrót meczu

Do pewnego momentu ligowy klasyk trochę zawodził, ale w końcowych minutach emocji było aż nadto. Legia wyszła na prowadzenie po golu Nemanji Nikolicia, ale w 90. minucie do wyrównania z rzutu karnego doprowadził Marcin Robak. Kiedy wydawało się już, że mecz nie będzie miał zwycięzcy, do bramki Kolejorza trafił... były lechita Kasper Hamalainen, zapewniając mistrzom Polski trzy punkty. Jak pokazały jednak powtórki, Fin był na spalonym i ten gol nie powinien zostać uznany.

Udostępnij
155
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

No photo

Wpisz, jak chcesz się przedstawić

Komentarze (102)

No photo
No photo ~art Użytkownik anonimowy
~art :
Ludzie ja rozumiem ze sie nie lubimy. Ale troche trzeba myslec. Widac ewidetnie ze Hamalainen jest na spalonym a wiec bramka nie powinna być uznana. Koniec kropka. Co do tego że legia miała więcej sytuacji. Miala i co z tego? Liczy sie to co jest w siatce. Trudno przegralismy. Koniec kropka. Trzeba wyciągnąć wnioski i nie pisze opostawie Lecha, czy Legii, ale sędziego i asystentow. Spinanie sie ze przeciwko L tez dyktuja karne tez jest minimalistyczne. Pozdro dla normalnych.
~RivenGemini :
Coś ci sędziowie liniowi nędzni. Spalony przy pierwszej akcji Niko solidny (ale na szczęście dla sędziego bramki z tego nie było), za to pod koniec nie odgwizdanie spalonego wypaczyło wynik meczu. Tu nie jest istotne, czy Legia swoją postawą zasłużyła na wygraną, czy nie, bo niestety nie to się w sporcie liczy. Zaliczenie bramki zdobytej niezgodnie z zasadami to zawsze wypaczenie wyniku.
~RP :
Stałem na lini gdzie powinien być spalony i powiem tak , że sędzia się mylił notorycznie. Kibice legi, którzy stali obok mnie nawet mówili " o znów spalony " ale sędzia dla Lecha nic! A co do tych skrótów to nie wiem gdzie jest reszta strzałów, akcji które wykonywał Lech , gdzie jest sytuacja z 90 minuty jak malarz dosłownie rzuca Kownackiego w siatki bramkowe, gdzie za to powinien dostać czerwoną kartkę. Po skrócie widać tylko , że legia grała. Dramat dużo osób nie ogląda ekstraklasy przez drukowanie!
~bądźmy fair :
Nie odgwizdanie spalonego było rzeczywiście bardzo dużym błędem sędziego, ale patrząc na przebieg spotkania i powiedzieć, że Legia nie zasłużyła na zwycięstwo (grając z wątpliwym składem) jest o wiele bardziej niesprawiedliwe. Gdyby nie szczęście Lecha i Putnockiego w bramce, był by pogrom i zanim, ktoś zacznie mnie obrażać, bądź pisać, że Legia nie zasłużyła, niech obejrzy ten mecz jeszcze raz i sam sobie to przeanalizuje.
~felix :
Hamalainen na metrowym spalonym, ale co tam. Na Łazienkowskiej nie gramy na spalone. Przecież na podwórku, pod garażami też nikt nie grał na spalone! A potem w Europie 0:6, 1:5 itd...
~kibic z Wrocławia :
@bądźmy fair całkowicie nie masz racji. Nieważne, czy ktoś zasłużył na wygraną czy nie z przebiegu meczu. W piłce nożnej zwycięstw nie przyznaje się za wrażenia artystyczne, tylko za strzelone bramki, najlepiej, jak są strzelone prawidłowo.
~roro :
1. Za kponiecie Kownackiegi i przytrzymanie powinna być czerowna kartka dla Malarza. Można taka karę wymierzyć nawet po meczu (jak kiedyś Ceesay za kopnięcie syna posła Koseckiego).
2. Bramka ze spalonego.
3. Komentatorzy w C+ nawet nie zastanwiają się, czy mógł być spalony.
Skandal do potęgi trzeciej. Co na to Pan, Panie Zbigniewie?
23 paź 16 23:56 | ocena: 71%
71%
29%
No photo
No photo ~Marcin Użytkownik anonimowy
~Marcin :
Akurat do Legii pierwszy raz uśmiechneło się szczęscie w tym sezonie w kazdym meczu sędziowie dyktują karne przeciwko nim ile juz przez to punktów stracili ,nawet w Madrycie bramka dla Realu po akcij ze spalonego i nieodgwizdany karny na Guilherme,to był uśmiech od losu,ale zwycięstwo w pełni zasłużone Nikolic zmarnował dwie sytuacje 300% i Jodłowiec jedną setke tak by juz duzo wcześniej było po meczu widać było ,że piłkarze Legii odczuwają jeszcze trudy meczu z Realem mieli za mało czasu na regenracje według mnie. Real gra dopiero jutro
~obiektywnie :
słaby mecz Marciniaka, błąd zarówno przy karnym (kontakt był, ale lekki, tylko Makuszewski przyaktorzył), jak i przy spalonym więc przynajmniej błedy po równo dla obu drużyn. a mecz wygrał na pewno lepszy, trudno wygrac mecz jak sie gra na wsteczny przez 65 minut i tylko koncowke sie gra (Lech). a w koncowce pokazali naprawde dobry futbol wiec moga sobie pluć w brodę, że tak defensywnie wyszli.
~fanka legii :
Nie byłabym taka pewna, czy Hamalainen strzelił gol ze spalonego tak jak będę bronić sędziego bocznego i twierdzić, że kara mu się nienależy. Dlaczego? Myślę, że wszyscy obrali złą interpretację sytuacji z przed strzału. Proszę jeszcze raz obejrzeć całość tych trzech - czterech minut i zauważyć, że pierwszy strzał jest strzałem prosto na bramkę a nie podaniem do Hamalainena tak więc jeśli się nie mylę nie można tego rozpatrywać w kategotrii "spalony". Hamalainen piłkę dostał od bramkarza Lecha a nie od gracza swojej drużyny. To gdzie tu spalony?
Także i sędzia nie musi odpoczywać bo bardzo trafnie ocenił sytuację. Jestem nawet pewna, że należą mu się przeprosiny od tych wszystkich, którzy w tej chwili wieszają na nim psy.
25 paź 16 22:48 | ocena: 50%