5 mar, 20:22

Lech - Lechia (1:0): zobacz skrót meczu

Awantury na murawie, trzy czerwone kartki i trener Lecha wyrzucony na trybuny - tak wyglądał hit kolejki w Poznaniu, w którym Kolejorz ograł liderującą tabeli Lechię Gdańsk 1:0 po golu Radosława Majewskiego. Emocji na stadionie przy Bułgarskiej nie brakowało, niestety często nie były to emocje czysto piłkarskie.

Udostępnij
1281
Nie udało się dodać załącznika.
Nie udało się dodać więcej załączników, usuń któryś z już dodanych
Poczekaj chwilę - trwa dodawanie załączników.

Komentarz został wysłany.

Przepraszamy Twój komentarz nie może zostać wysłany

Wkrótce pojawi się w serwisie. Zachęcamy do dalszej dyskusji. Wystąpił błąd i nie można zapisać komentarza.

5 mar 20:40 użytkownik ~rychu napisał
Marciniak to kolega Trałki. Takich meczy nie powinien sędziować bo zwyczajnie nie jest obiektywny. Trałka powinien dostać jakieś cztery żółte kartki. Peszko jedną żółtą za faul po przerwie. Ale dostał za wytarganie za ucho Kędziory. I niestety poszło... K
Po pierwsze złapanie za ucho to jest niesportowe zachowanie więc słuszna żółta. Druga sprawa to nowak powinien zauważyć że Peszko się gotuje, bo grał tragicznie czasem Kędziora mu w dziecinny sposób piłki odbierał i pewnie stąd ta frustracja. Powinien być zmieniony jeszcze po pierwszej połowie. Tetteh i Trałka dostali po żółtej tylko że potem nie zrobili nic takiego że zasłużył na drugą żółtą. Jedynie Kędziora powinien dostać drugą żółtą tylko nie rozumiem dlaczego dostał pierwszą, bo został złapany ale nic takiego potem nie zrobił. Lechia ma piłkarzy o umiejętnościach nawet na mistrza ale w tym sezonie go nie zdobędą bo się za szybko gotują. Dowód to te czerwienie i bardzo często tracone bramki w głupich sytuacjach.
~Wlkp. :
Wynik idzie w świat. Lech zdobył 3 pkt. Zasłużenie. To Lech był lepszy w środku pola, to Lech kierował sytuację w polu karnym. Lechia miała może dwie sytuacje warte zapamiętania to za mało aby wywiez punkty z Poznania. Zagrała bojazliwie, nie wyszło na boisko jak przystało na lidera, kładli się na boisko i myśleli że sędzia wszystko gwoździe. A Lech grał swoje kreowal grę może nie tak pięknie jak w poprzednich meczch ale cierpliwie i skutecznie. Marciniak nie panował nad meczem już w pierwszej połowie. Dwukrotnie przerwał grę Lecha gdy szybko wznowił grę. Peszko pokazał że ma małe aspiracje bo chamstwem chciał wygrać mecz pokazywał to już nie raz a dziś przeszedł sam siebie, zamiast oddać piłkę to próbował przenocować Putnockiego puzniej Kędziora ho ogrywal frustracja i zaczepki i czerwień za chamstwo. Kuciak od samego początku grał na czas, rezerwwy bramkarz się pompowal na ławce a w przerwie meczu na płycie boiska kopał pilke w trybuny i w kibiców i udawał niewiniatkp. Tego kamery nie pokażą. Lech był lepsza drużyną i pokazał to na boisku a kto frustrację swoją wylewa na wszystko inne niż na kiepska grę Lechii to nie potrafi przełknąć porażki i tyle. Brawo Lech
Trochę obiektywizmu, proszę Państwa. Kto oglądał mecz
widział wyraźnie, że zwycięski gol Lecha był czysty i zasłużony.
Wówczas obie drużyny grały w pełnej obsadzie. Piłkarze Lechii
Gdańsk, nie byli na to przygotowani i wpadli w frustrację. Stąd
chcieli mecz rozstrzygnąć siłowo. To jednak nie wyszło im na dobre.
Obserwuję od wielu lat naszą ekstraklasę i potrafię
przewidzieć końcowy efekt każdego niemal sezonu.
Powiem szczerze. W naszym piłkarskim sporcie
zawsze liczą się najbardziej doświadczone drużyny,
jak Legia czy Lech. W tym sezonie jest mała niespodzianka.
~kwiatu :
Nie jestem kibicem Lecha (kibicuję Legii), ale widzę jak dobrą robotę robi tam Bjelica, poskładał ten zespół do kupy, kilku zawodników weszło na jeszcze wyższy poziom ( Trałka gra z klepy) i poszedł by w ogień za swoich piłkarzy (sytuacja z Peszką). Po prostu fajnie się ich ogląda na wiosnę. No i kupon idzie dalej hah
~Franz :
Lechia dostała najniższy wymiar kary!! Powinna przegrać 3:0. Niestety najgorzej grają i najgorzej zachowują się starzy kopacze powracający z zagranicy jak Peszko, Borysiuk, Wojtkowiak-swoją nieudolność w walce z młodymi, dobrze wyszkolonymi technicznie poznaniakami ratują obrzydliwymi faulami a rezerwowy bramkarz chyba nie powinien na polskich boiskach. To muł najgorszego sortu.Mecz dobry ,m duża przewaga Lecha i gdyby Lechia potrafiła więcej mecz byłby znacznie ciekawszy.Zasłużone choć stanowczo za niskie zwycięstwo Lecha.
~filopat :
Lechii już na dekiel wali.Myślą że są drugą Barceloną i nie dopuszczają myśli,że mogą dostać łomot.Peszko to typowy Gump-matołek.Biega szybko ale gdzie i po co tego już za dobrze nie ogarnia.Lechia teraz przekona się,że nie koniecznie będzie liderem.Między nimi a piątym zespołem jest tylko 10 punktów różnicy.A futbol bywa grymaśny.
~baraja :
Widząc skrót można odnieść wrażenie, że chłopaki wzięli przed spotkaniem 4 dawki końskiego sterydu. Koleś z ławki Lechii zdaje się powinien przekwalifikować na zawodnika MMA, w tym roku jeszcze nie zagrał, ale ma dużo ambicji aby krzywdzić ludzi. Zasłużona porażka Lechii, mam nadzieję, że takie chamy mistrza nie zdobędą!
~Kibic :
Nie rozumiem zza co winicie sędziego ..kuswik???odraz u czerwona i Jeszce powinien dostać w mordę ham niie umie sie zachować więc się zrywaj...peszko kiedyś miałem do cb.szacunek a dzis jesteś zerem i nie piłkarzem tylko boksebokserem wstydź się chłopie brawo sędzią!!!
~prawda :
Taka refleksja mnie naszła. Zobaczcie sobie spine na boisku. Krasic podbiega do Bijelicy z racji, że są z prawie tej samej krwi dogadać się im cięzko nie będzie a wielka gwiazda sezonu bednarek podbiega i uważa sie za bóg wie kogo i takiego odpycha. Co za żenada i słoma z butów. Troche pokory dzieciaku. Rywal chciał zapobiec wywaleniu trenera na trybuny a ten pogarsza sprawę.
6 mar 08:44 | ocena: 67%