Wizytówka

Stadion im. Ojca Władysława Augustynka - ul. Kilińskiego 47 (Sandecja swoje domowe mecze będzie rozgrywać na stadionie w Niecieczy):

- pojemność: 5 000

- oświetlenie: 1600 lx

Władze:

Prezes klubu: Grzegorz Haslik

Dyrektor klubu: Andrzej Danek

Sztab szkoleniowy:

Trener: Radosław Mroczkowski (ur. 4 listopada 1967r.)

Drugi trener: Janusz Świerad

Trener bramkarzy: Stanisław Bodziony

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
1 Michał Gliwa 08.04.1988 188 / 76 1A-0
16 Łukasz Radliński 02.06.1983 187 / 83
25 Kacper Tomasik 07.07.1999 190 / 84
88 Dawid Pietrzkiewicz 09.02.1988 189 / 84
Obrońcy:
2 Jonatan Straus 30.06.1994 186 / 77
3 Lukas Kuban (CZE) 22.06.1987 177 / 72
5 Dawid Szufryn 29.05.1986 191 / 82
6 Płamen Kraczunow (BUL) 11.01.1989 189 / 77
17 Adrian Basta 01.12.1988 180 / 77
22 Patrik Mraz (SVK) 01.02.1987 187 / 75
28 Michal Piter-Bucko (SVK) 28.10.1985 188 / 82
70 Tomasz Brzyski 10.01.1982 170 / 68
Pomocnicy:
7 Grzegorz Baran 23.12.1982 186 / 79
8 Maciej Małkowski 19.03.1985 170 / 65
9 Bartosz Gęsior 09.01.1998 184 / 64
10 Wojciech Trochim 31.03.1989 180 / 76
18 Michał Gałecki 27.01.1996 182 / 75
20 Adrian Danek 01.08.1994 180 / 66
21 Mateusz Cetnarski 06.07.1988 175 / 71 2A-0
33 Bartłomiej Kasprzak 12.01.1993 172 / 56
37 Bartłomiej Dudzic 18.08.1988 180 / 72
55 Hubert Maślanka 30.05.1988 179 / 68
98 Kacper Smoleń 15.02.1998 183 / 72
Napastnicy:
11 Maciej Korzym 02.05.1988 180 / 77
26 Filip Piszczek 26.05.1995 188 / 77
31 Wiktor Nowak 21.09.1998 183 / 75
92 Aleksandyr Kolew (BUL) 08.12.1992 191 / 81

LOTTO Ekstraklasa

  • Tabela fazy finałowej
  • Tabela fazy zasadniczej
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Legia Warszawa
  • 37
  • 22
  • 4
  • 11
  • 55
  • 35
  • 20
  • 70
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 37
  • 20
  • 7
  • 10
  • 55
  • 41
  • 14
  • 67
  • 3
  • Lech Poznań
  • 37
  • 16
  • 12
  • 9
  • 53
  • 34
  • 19
  • 60
  • 4
  • Górnik Zabrze
  • 37
  • 16
  • 12
  • 9
  • 68
  • 54
  • 14
  • 60
  • 5
  • Wisła Płock
  • 37
  • 17
  • 6
  • 14
  • 53
  • 45
  • 8
  • 57
  • 6
  • Wisła Kraków
  • 37
  • 15
  • 10
  • 12
  • 51
  • 42
  • 9
  • 55
  • 7
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 37
  • 13
  • 13
  • 11
  • 45
  • 42
  • 3
  • 52
  • 8
  • Korona Kielce
  • 37
  • 12
  • 13
  • 12
  • 49
  • 54
  • -5
  • 49
  • 9
  • Cracovia Kraków
  • 37
  • 13
  • 11
  • 13
  • 51
  • 52
  • -1
  • 50
  • 10
  • Śląsk Wrocław
  • 37
  • 13
  • 11
  • 13
  • 50
  • 54
  • -4
  • 50
  • 11
  • Pogoń Szczecin
  • 37
  • 12
  • 9
  • 16
  • 46
  • 54
  • -8
  • 45
  • 12
  • Arka Gdynia
  • 37
  • 11
  • 10
  • 16
  • 46
  • 48
  • -2
  • 43
  • 13
  • Lechia Gdańsk
  • 37
  • 9
  • 13
  • 15
  • 46
  • 58
  • -12
  • 39
  • 14
  • Piast Gliwice
  • 37
  • 8
  • 13
  • 16
  • 40
  • 48
  • -8
  • 37
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 37
  • 9
  • 9
  • 19
  • 39
  • 66
  • -27
  • 36
  • 16
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 37
  • 6
  • 15
  • 16
  • 34
  • 54
  • -20
  • 33
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lech Poznań
  • 30
  • 15
  • 10
  • 5
  • 49
  • 23
  • 26
  • 55
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 30
  • 16
  • 6
  • 8
  • 45
  • 36
  • 9
  • 54
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 30
  • 17
  • 3
  • 10
  • 43
  • 31
  • 12
  • 54
  • 4
  • Wisła Płock
  • 30
  • 15
  • 4
  • 11
  • 42
  • 35
  • 7
  • 49
  • 5
  • Górnik Zabrze
  • 30
  • 12
  • 11
  • 7
  • 56
  • 46
  • 10
  • 47
  • 6
  • Korona Kielce
  • 30
  • 11
  • 12
  • 7
  • 44
  • 37
  • 7
  • 45
  • 7
  • Wisła Kraków
  • 30
  • 12
  • 8
  • 10
  • 41
  • 36
  • 5
  • 44
  • 8
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 30
  • 10
  • 13
  • 7
  • 39
  • 33
  • 6
  • 43
  • 9
  • Arka Gdynia
  • 30
  • 10
  • 10
  • 10
  • 38
  • 32
  • 6
  • 40
  • 10
  • Cracovia Kraków
  • 30
  • 10
  • 9
  • 11
  • 40
  • 40
  • 0
  • 39
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 30
  • 7
  • 10
  • 13
  • 35
  • 48
  • -13
  • 31
  • 12
  • Pogoń Szczecin
  • 30
  • 8
  • 7
  • 15
  • 34
  • 48
  • -14
  • 31
  • 13
  • Piast Gliwice
  • 30
  • 6
  • 12
  • 12
  • 28
  • 38
  • -10
  • 30
  • 14
  • Lechia Gdańsk
  • 30
  • 7
  • 10
  • 13
  • 39
  • 51
  • -12
  • 30
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 30
  • 7
  • 8
  • 15
  • 32
  • 52
  • -20
  • 29
  • 16
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 30
  • 4
  • 13
  • 13
  • 27
  • 46
  • -19
  • 25
WYNIK
  • 13.04.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • 0:1
  • (0:1)
  • Korona Kielce
  • (34.) Kapidzic Sanel
  • 14.04.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (87.) Swiderski Karol
  • 1:2
  • (0:0)
  • Górnik Zabrze
  • (80.) Angulo Igor
  • (84.) Angulo Igor
  • 14.04.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • 0:1
  • (0:0)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (63.) Starzynski Filip
  • 16.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • (23.) Uryga Alan
  • 2:2
  • (1:2)
  • Wisła Kraków
  • (11.) Bartkowski Jakub
  • (31.) Halilovic Tibor
  • 20.04.2018
  • 20:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 0:1
  • (0:0)
  • Lech Poznań
  • (51.) Gytkjaer Christian
  • 21.04.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • 0:1
  • (0:1)
  • Wisła Płock
  • (44.) Uryga Alan
  • 21.04.2018
  • 20:30
  • Korona Kielce
  • 0:3
  • (0:0)
  • Jagiellonia Białystok
  • (62.) Bezjak Roman
  • (70.) Novikovas Arvydas
  • (89.) Novikovas Arvydas
  • 22.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • 0:1
  • (0:1)
  • Legia Warszawa
  • (42.) Pasquato Cristian
  • 27.04.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • (46.) Szymanski Sebastian
  • (55.) Niezgoda Jaroslaw
  • (78.) Radovic Miroslav
  • 3:1
  • (0:0)
  • Korona Kielce
  • (88.) Cvijanovic Goran
  • 28.04.2018
  • 15:30
  • Wisła Płock
  • (30.) Varela Nicolas
  • 1:2
  • (1:1)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (36.) Tuszyński Patryk
  • (90.) Starzynski Filip
  • 28.04.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • (74.) Khoblenko Oleksiy
  • (92.) Gajos Maciej
  • 2:4
  • (0:2)
  • Górnik Zabrze
  • (17.) Urynowicz Marcin
  • (34.) Wieteska Mateusz
  • (67.) Matuszek Szymon
  • (72.) Kadzior Damian
  • 29.04.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • 0:1
  • (0:0)
  • Wisła Kraków
  • (82.) Arsenic Zoran
  • 05.05.2018
  • 20:30
  • Wisła Płock
  • 0:0
  • (0:0)
  • Lech Poznań
  • 06.05.2018
  • 15:30
  • Korona Kielce
  • 0:3
  • (0:2)
  • Wisła Kraków
  • (04.) Lopez Carlos
  • (43.) Imaz Jesús
  • (69.) Lopez Carlos
  • 06.05.2018
  • 15:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 0:2
  • (0:2)
  • Górnik Zabrze
  • (06.) Urynowicz Marcin
  • (33.) Kadzior Damian
  • 06.05.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • 0:0
  • (0:0)
  • Legia Warszawa
  • 09.05.2018
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • (34.) Cafú
  • (70.) Kucharczyk Michal
  • (86.) Cafú
  • 3:2
  • (1:0)
  • Wisła Płock
  • (78.) Uryga Alan
  • (82.) Bilinski Kamil
  • 09.05.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • (00.) Urynowicz Marcin
  • (57.) Bochniewicz Pawel
  • 2:2
  • (1:2)
  • Korona Kielce
  • (20.) Soriano Elia
  • (27.) Soriano Elia
  • 09.05.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • 0:2
  • (0:1)
  • Jagiellonia Białystok
  • (15.) Sheridan Cillian
  • (55.) Kwiecien Bartosz
  • 09.05.2018
  • 20:30
  • Wisła Kraków
  • (33.) Lopez Carlos
  • (83.) Boguski Rafał
  • (89.) Boguski Rafał
  • 3:0
  • (1:0)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • (99.) Brozek Paweł
  • 1:1
  • (0:0)
  • Lech Poznań
  • (48.) Gytkjaer Christian
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • (21.) Szymanski Sebastian
  • 2:0
  • (1:0)
  • Górnik Zabrze
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (86.) Tosik Jakub
  • 1:2
  • (0:1)
  • Jagiellonia Białystok
  • (23.) Romanczuk Taras
  • (51.) Kwiecien Bartosz
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • (01.) Martinez Jose Kante
  • (13.) Bilinski Kamil
  • (41.) Martinez Jose Kante
  • (87.) Varela Nicolas
  • 4:1
  • (3:0)
  • Korona Kielce
  • (77.) Kapidzic Sanel
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Lech Poznań
  • 0:3
  • Legia Warszawa
  • (08.) Antolic Domagoj
  • (68.) Kucharczyk Michal
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • (31.) Matuszek Szymon
  • (86.) Angulo Igor
  • 2:0
  • (1:0)
  • Wisła Kraków
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (43.) Runje Ivan
  • (64.) Sheridan Cillian
  • 2:1
  • (1:1)
  • Wisła Płock
  • (34.) Martinez Jose Kante
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Korona Kielce
  • 0:2
  • (0:1)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (08.) Tuszyński Patryk
  • (68.) Tuszyński Patryk