Wizytówka

Stadion im. Ojca Władysława Augustynka - ul. Kilińskiego 47 (Sandecja swoje domowe mecze będzie rozgrywać na stadionie w Niecieczy):

- pojemność: 5 000

- oświetlenie: 1600 lx

Władze:

Prezes klubu: Grzegorz Haslik

Dyrektor klubu: Andrzej Danek

Sztab szkoleniowy:

Trener: Radosław Mroczkowski (ur. 4 listopada 1967r.)

Drugi trener: Janusz Świerad

Trener bramkarzy: Stanisław Bodziony

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
1 Michał Gliwa 08.04.1988 188 / 76 1A-0
16 Łukasz Radliński 02.06.1983 187 / 83
25 Kacper Tomasik 07.07.1999 190 / 84
88 Dawid Pietrzkiewicz 09.02.1988 189 / 84
Obrońcy:
2 Jonatan Straus 30.06.1994 186 / 77
3 Lukas Kuban (CZE) 22.06.1987 177 / 72
5 Dawid Szufryn 29.05.1986 191 / 82
6 Płamen Kraczunow (BUL) 11.01.1989 189 / 77
17 Adrian Basta 01.12.1988 180 / 77
22 Patrik Mraz (SVK) 01.02.1987 187 / 75
28 Michal Piter-Bucko (SVK) 28.10.1985 188 / 82
70 Tomasz Brzyski 10.01.1982 170 / 68
Pomocnicy:
7 Grzegorz Baran 23.12.1982 186 / 79
8 Maciej Małkowski 19.03.1985 170 / 65
9 Bartosz Gęsior 09.01.1998 184 / 64
10 Wojciech Trochim 31.03.1989 180 / 76
18 Michał Gałecki 27.01.1996 182 / 75
20 Adrian Danek 01.08.1994 180 / 66
21 Mateusz Cetnarski 06.07.1988 175 / 71 2A-0
33 Bartłomiej Kasprzak 12.01.1993 172 / 56
37 Bartłomiej Dudzic 18.08.1988 180 / 72
55 Hubert Maślanka 30.05.1988 179 / 68
98 Kacper Smoleń 15.02.1998 183 / 72
Napastnicy:
11 Maciej Korzym 02.05.1988 180 / 77
26 Filip Piszczek 26.05.1995 188 / 77
31 Wiktor Nowak 21.09.1998 183 / 75
92 Aleksandyr Kolew (BUL) 08.12.1992 191 / 81

LOTTO Ekstraklasa

  • Tabela
  • Wyniki
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Legia Warszawa
  • 23
  • 14
  • 2
  • 7
  • 35
  • 24
  • 11
  • 44
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 23
  • 12
  • 6
  • 5
  • 32
  • 24
  • 8
  • 42
  • 3
  • Lech Poznań
  • 23
  • 10
  • 10
  • 3
  • 32
  • 16
  • 16
  • 40
  • 4
  • Górnik Zabrze
  • 23
  • 11
  • 6
  • 6
  • 45
  • 36
  • 9
  • 39
  • 5
  • Wisła Płock
  • 23
  • 11
  • 3
  • 9
  • 32
  • 29
  • 3
  • 36
  • 6
  • Korona Kielce
  • 23
  • 9
  • 8
  • 6
  • 38
  • 31
  • 7
  • 35
  • 7
  • Wisła Kraków
  • 23
  • 10
  • 5
  • 8
  • 34
  • 29
  • 5
  • 35
  • 8
  • Arka Gdynia
  • 23
  • 8
  • 8
  • 7
  • 28
  • 23
  • 5
  • 32
  • 9
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 23
  • 8
  • 8
  • 7
  • 33
  • 29
  • 4
  • 32
  • 10
  • Śląsk Wrocław
  • 23
  • 7
  • 6
  • 10
  • 28
  • 37
  • -9
  • 27
  • 11
  • Cracovia Kraków
  • 23
  • 6
  • 7
  • 10
  • 30
  • 34
  • -4
  • 25
  • 12
  • Lechia Gdańsk
  • 23
  • 6
  • 8
  • 9
  • 31
  • 36
  • -5
  • 25
  • 13
  • Piast Gliwice
  • 23
  • 5
  • 8
  • 10
  • 24
  • 33
  • -9
  • 23
  • 14
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 23
  • 4
  • 10
  • 9
  • 24
  • 37
  • -13
  • 22
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 23
  • 5
  • 6
  • 12
  • 23
  • 39
  • -16
  • 21
  • 16
  • Pogoń Szczecin
  • 23
  • 5
  • 5
  • 13
  • 25
  • 37
  • -12
  • 20
WYNIK
  • 16.02.2018
  • 18:00
  • Sandecja Nowy Sącz
  • (22.) Piszczek Filip
  • (47.) Piter Bucko Michal
  • 3:3
  • (1:2)
  • Korona Kielce
  • (07.) Cvijanovic Goran
  • (39.) Katcharava Nika
  • (79.) Diaw Elhadji Pape D.
  • 16.02.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • (22.) Hamalainen Kasper
  • (29.) Hamalainen Kasper
  • (32.) Hamalainen Kasper
  • (45.) Niezgoda Jaroslaw
  • 4:1
  • (4:1)
  • Śląsk Wrocław
  • (34.) Pich Robert
  • 17.02.2018
  • 15:30
  • Wisła Płock
  • (47.) Martinez Jose Kante
  • (86.) Martinez Jose Kante
  • 2:0
  • (0:0)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 17.02.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (59.) Pospisil Martin
  • 1:0
  • (0:0)
  • Cracovia Kraków
  • 17.02.2018
  • 20:30
  • Wisła Kraków
  • (43.) Imaz Jesús
  • (50.) Arsenic Zoran
  • (82.) Arsenic Zoran
  • 3:2
  • (1:1)
  • Arka Gdynia
  • (10.) Kun Patryk
  • (59.) Marcjanik Michal
  • 18.02.2018
  • 15:30
  • Lechia Gdańsk
  • 0:2
  • (0:0)
  • Piast Gliwice
  • (64.) Szczepaniak Mateusz
  • (93.) Papadopulos Michal
  • 18.02.2018
  • 18:00
  • Lech Poznań
  • (19.) Jevtic Darko
  • (80.) Dilaver Emir
  • 2:0
  • (1:0)
  • Pogoń Szczecin
  • 19.02.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • (29.) Wolsztynski Lukasz
  • (52.) Kurzawa Rafal
  • (73.) Kadzior Damian
  • 3:0
  • (1:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza