16 lis 16 16:32

Przemysław Frankowski i Patryk Małecki skrzydłowymi najlepszej jedenastki pierwszej części sezonu LOTO Ekstraklasy

Wiemy już, kto będzie biegał na skrzydłach najlepszej jedenastki pierwszej części sezonu LOTTO Ekstraklasy. Postawiliście na Przemysława Frankowskiego z Jagiellonii Białystok i Patryka Małeckiego z Wisły Kraków.

Udostępnij
0
Skomentuj
Przemysław Frankowski i Patryk Małecki skrzydłowymi jedenastki pierwszej rundy

Obaj skrzydłowi w pierwszych piętnastu kolejkach mogą pochwalić się podobnym dorobkiem statystycznym: Frankowski (5 goli i 1 asysta), a Małecki (4 gole i 1 asysta).

Obaj także zaczęli wreszcie spełniać pokładane w nich nadzieje. Frankowski w końcu pokazał, że jego jedynym atutem nie jest młodość, a swoją dobrą grą zasłużył na tytuł najlepszego zawodnika września w LOTTO Ekstraklasie. Małecki z kolei przeżywa jesienią renesans formy, a niektórzy eksperci zaczęli już nawet wspominać o tym, że na skrzydłowego Wisły mógłby popatrzeć z większą uwagą selekcjoner Adam Nawałka.

Materiał wideo z zagraniami obu wyróżnionych piłkarzy znajdziecie poniżej:

Wyniki głosowania:

Foto: Onet Wyniki głosowania na najlepszych skrzydłowych pierwszej rundy sezonu LOTTO Ekstraklasy
Udostępnij
0

LOTTO Ekstraklasa

  • Tabela fazy finałowej
  • Tabela fazy zasadniczej
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lech Poznań
  • 31
  • 15
  • 10
  • 6
  • 49
  • 24
  • 25
  • 55
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 31
  • 16
  • 6
  • 9
  • 46
  • 38
  • 8
  • 54
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 31
  • 17
  • 3
  • 11
  • 43
  • 32
  • 11
  • 54
  • 4
  • Wisła Płock
  • 31
  • 15
  • 5
  • 11
  • 44
  • 37
  • 7
  • 50
  • 5
  • Górnik Zabrze
  • 31
  • 13
  • 11
  • 7
  • 58
  • 47
  • 11
  • 50
  • 6
  • Korona Kielce
  • 31
  • 12
  • 12
  • 7
  • 45
  • 37
  • 8
  • 48
  • 7
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 31
  • 11
  • 13
  • 7
  • 40
  • 33
  • 7
  • 46
  • 8
  • Wisła Kraków
  • 31
  • 12
  • 9
  • 10
  • 43
  • 38
  • 5
  • 45
  • 9
  • Cracovia Kraków
  • 31
  • 11
  • 9
  • 11
  • 42
  • 41
  • 1
  • 42
  • 10
  • Arka Gdynia
  • 31
  • 10
  • 10
  • 11
  • 39
  • 34
  • 5
  • 40
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 31
  • 8
  • 10
  • 13
  • 36
  • 48
  • -12
  • 34
  • 12
  • Pogoń Szczecin
  • 31
  • 9
  • 7
  • 15
  • 36
  • 48
  • -12
  • 34
  • 13
  • Lechia Gdańsk
  • 31
  • 8
  • 10
  • 13
  • 41
  • 52
  • -11
  • 33
  • 14
  • Piast Gliwice
  • 31
  • 6
  • 12
  • 13
  • 29
  • 40
  • -11
  • 30
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 31
  • 7
  • 8
  • 16
  • 32
  • 54
  • -22
  • 29
  • 16
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 31
  • 4
  • 13
  • 14
  • 27
  • 47
  • -20
  • 25
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lech Poznań
  • 30
  • 15
  • 10
  • 5
  • 49
  • 23
  • 26
  • 55
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 30
  • 16
  • 6
  • 8
  • 45
  • 36
  • 9
  • 54
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 30
  • 17
  • 3
  • 10
  • 43
  • 31
  • 12
  • 54
  • 4
  • Wisła Płock
  • 30
  • 15
  • 4
  • 11
  • 42
  • 35
  • 7
  • 49
  • 5
  • Górnik Zabrze
  • 30
  • 12
  • 11
  • 7
  • 56
  • 46
  • 10
  • 47
  • 6
  • Korona Kielce
  • 30
  • 11
  • 12
  • 7
  • 44
  • 37
  • 7
  • 45
  • 7
  • Wisła Kraków
  • 30
  • 12
  • 8
  • 10
  • 41
  • 36
  • 5
  • 44
  • 8
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 30
  • 10
  • 13
  • 7
  • 39
  • 33
  • 6
  • 43
  • 9
  • Arka Gdynia
  • 30
  • 10
  • 10
  • 10
  • 38
  • 32
  • 6
  • 40
  • 10
  • Cracovia Kraków
  • 30
  • 10
  • 9
  • 11
  • 40
  • 40
  • 0
  • 39
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 30
  • 7
  • 10
  • 13
  • 35
  • 48
  • -13
  • 31
  • 12
  • Pogoń Szczecin
  • 30
  • 8
  • 7
  • 15
  • 34
  • 48
  • -14
  • 31
  • 13
  • Piast Gliwice
  • 30
  • 6
  • 12
  • 12
  • 28
  • 38
  • -10
  • 30
  • 14
  • Lechia Gdańsk
  • 30
  • 7
  • 10
  • 13
  • 39
  • 51
  • -12
  • 30
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 30
  • 7
  • 8
  • 15
  • 32
  • 52
  • -20
  • 29
  • 16
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 30
  • 4
  • 13
  • 13
  • 27
  • 46
  • -19
  • 25
WYNIK
  • 13.04.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • 0:1
  • (0:1)
  • Korona Kielce
  • (34.) Kapidzic Sanel
  • 14.04.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (87.) Swiderski Karol
  • 1:2
  • (0:0)
  • Górnik Zabrze
  • (80.) Angulo Igor
  • (84.) Angulo Igor
  • 14.04.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • 0:1
  • (0:0)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (63.) Starzynski Filip
  • 16.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • (23.) Uryga Alan
  • 2:2
  • (1:2)
  • Wisła Kraków
  • (11.) Bartkowski Jakub
  • (31.) Halilovic Tibor
  • 20.04.2018
  • 20:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • -:-
  • Lech Poznań
  • 21.04.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • -:-
  • Wisła Płock
  • 21.04.2018
  • 20:30
  • Korona Kielce
  • -:-
  • Jagiellonia Białystok
  • 22.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • -:-
  • Legia Warszawa
  • 27.04.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • -:-
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 27.04.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • -:-
  • Korona Kielce
  • 28.04.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Górnik Zabrze
  • 29.04.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 05.05.2018
  • 20:30
  • Wisła Płock
  • -:-
  • Lech Poznań
  • 06.05.2018
  • 15:30
  • Korona Kielce
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 06.05.2018
  • 15:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • -:-
  • Górnik Zabrze
  • 06.05.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Legia Warszawa
  • 09.05.2018
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • -:-
  • Wisła Płock
  • 09.05.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • -:-
  • Korona Kielce
  • 09.05.2018
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Jagiellonia Białystok
  • 09.05.2018
  • 20:30
  • Wisła Kraków
  • -:-
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • -:-
  • Lech Poznań
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • -:-
  • Górnik Zabrze
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • -:-
  • Jagiellonia Białystok
  • 13.05.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • -:-
  • Korona Kielce
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Legia Warszawa
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Wisła Płock
  • 20.05.2018
  • 18:00
  • Korona Kielce
  • -:-
  • KGHM Zagłębie Lubin