Wizytówka

Stadion im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - ul. Łazienkowska 3

- pojemność: 31 284

Władze:

Prezes zarządu: Bogusław Leśnodorski

Wiceprezes zarządu: Jakub Szumielewicz

Sztab szkoleniowy:

Trener: Jacek Magiera (ur. 01.01.1977r.)

Drugi trener: Aleksandar Vuković

Trener bramkarzy: Krzysztof Dowhań, Grzegorz Szamotulski

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
1 Arkadiusz Malarz 19.06.1980 190 / 86
33 Radosław Cierzniak 24.04.1983 187 / 81 1A-0
90 Maciej Bąbel 12.02.1998 189 / 80
91 Radosław Majecki 16.11.1999 191 / 78
96 Dominik Kąkolewski 04.06.1996 --- / --
Obrońcy:
2 Michał Pazdan 21.09.1987 180 / 78 24A-0
4 Jakub Czerwiński 06.08.1991 183 / 75
5 Maciej Dąbrowski 20.04.1987 194 / 88
14 Adam Hlousek (CZE) 20.12.1988 187 / 76 7A-0
25 Jakub Rzeźniczak 26.10.1986 183 / 79 9A-0
28 Łukasz Broź 17.12.1985 180 / 74 3A-0
47 Rafał Makowski 05.08.1996 191 / 78
55 Artur Jędrzejczyk 04.11.1987 189 / 78 28A-3
Pomocnicy:
3 Tomasz Jodłowiec 08.09.1985 190 / 86 49A-1
6 Guilherme (BRA) 21.05.1991 174 / 70
8 Vadis Odjidja-Ofoe (BEL) 21.02.1989 185 / 79 2A-0
9 Waleri Kazaiszwili (GEO) 29.01.1993 183 / 74 21A-4
15 Michał Kopczyński 15.06.1992 180 / 70
18 Michał Kucharczyk 20.03.1991 178 / 72 9A-1
21 Dominik Nagy (HUN) 08.05.1995 174 / 69 1A-0
22 Kasper Hamalainen (FIN) 08.08.1986 187 / 74 54A-8
32 Miroslav Radović (SRB) 16.01.1984 182 / 78
51 Tomasz Nawotka 14.02.1997 178 / 72
53 Sebastian Szymański 10.05.1999 174 / 58
75 Thibault Moulin (FRA) 19.01.1990 173 / 68
77 Michaił Aleksandrow (BUL) 11.06.1989 180 / 74 17A-3
Napastnicy:
12 Sadam Sulley (GHA) 16.10.1996 190 / -
26 Sandro Kulenović (CRO) 04.12.1999 188 / 76
27 Daniel Chima Chukwu (NIG) 04.04.1990 180 / 74
45 Adam Ryczkowski 04.07.1997 178 / 69
- Vamara Sanogo (FRA) 22.04.1995 186 / 85
- Tin Matić (CRO) 23.10.1997 178 / 72

LOTTO Ekstraklasa

  • Faza zasadnicza
  • Wyniki
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Jagiellonia Białystok
  • 26
  • 15
  • 4
  • 7
  • 50
  • 28
  • 22
  • 49
  • 2
  • Legia Warszawa
  • 26
  • 14
  • 6
  • 6
  • 52
  • 28
  • 24
  • 48
  • 3
  • Lech Poznań
  • 26
  • 14
  • 6
  • 6
  • 43
  • 20
  • 23
  • 48
  • 4
  • Lechia Gdańsk
  • 26
  • 14
  • 4
  • 8
  • 41
  • 32
  • 9
  • 46
  • 5
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 26
  • 10
  • 8
  • 8
  • 33
  • 29
  • 4
  • 38
  • 6
  • Wisła Kraków
  • 26
  • 11
  • 4
  • 11
  • 40
  • 41
  • -1
  • 37
  • 7
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 26
  • 10
  • 6
  • 10
  • 27
  • 34
  • -7
  • 36
  • 8
  • Korona Kielce
  • 26
  • 11
  • 2
  • 13
  • 38
  • 51
  • -13
  • 35
  • 9
  • Pogoń Szczecin
  • 26
  • 7
  • 12
  • 7
  • 37
  • 35
  • 2
  • 33
  • 10
  • Wisła Płock
  • 26
  • 8
  • 8
  • 10
  • 34
  • 37
  • -3
  • 32
  • 11
  • Arka Gdynia
  • 26
  • 8
  • 6
  • 12
  • 32
  • 38
  • -6
  • 30
  • 12
  • Ruch Chorzów
  • 26
  • 10
  • 3
  • 13
  • 36
  • 40
  • -4
  • 29
  • 13
  • Śląsk Wrocław
  • 26
  • 7
  • 8
  • 11
  • 28
  • 41
  • -13
  • 29
  • 14
  • Piast Gliwice
  • 26
  • 7
  • 7
  • 12
  • 30
  • 46
  • -16
  • 28
  • 15
  • Cracovia Kraków
  • 26
  • 5
  • 12
  • 9
  • 35
  • 37
  • -2
  • 27
  • 16
  • Górnik Łęczna
  • 26
  • 5
  • 8
  • 13
  • 25
  • 44
  • -19
  • 23
WYNIK
  • 17.03.2017
  • 18:00
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • (17.) Putivtsev Artem
  • 1:2
  • (1:1, 0:1)
  • Śląsk Wrocław
  • (04.) Pich Róbert
  • (82.) Kokoszka Adam
  • 17.03.2017
  • 20:30
  • Wisła Kraków
  • (23.) Brlek Petar
  • (83.) Štilić Semir
  • (85.) Bartosz Jakub
  • 3:2
  • (1:1, 2:1)
  • Wisła Płock
  • (40.) Krivets S.
  • (71.) Piatkowski Mateusz
  • 18.03.2017
  • 15:30
  • Piast Gliwice
  • (29.) Bukata Martin
  • (68.) Jankowski Maciej
  • (83.) Badía Gerard
  • 3:2
  • (1:0, 2:2)
  • Arka Gdynia
  • (53.) Szwoch Mateusz
  • (65.) Siemaszko Rafal
  • 18.03.2017
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 0:1
  • (0:0, 0:1)
  • Ruch Chorzów
  • (66.) Niezgoda Jaroslaw
  • 18.03.2017
  • 20:30
  • Pogoń Szczecin
  • 0:0
  • (0:0, 0:0)
  • Jagiellonia Białystok
  • 19.03.2017
  • 15:30
  • Lech Poznań
  • 0:0
  • (0:0, 0:0)
  • Górnik Łęczna
  • 19.03.2017
  • 15:30
  • Korona Kielce
  • (32.) Żubrowski Jakub
  • (85.) Górski Maciej
  • (87.) Kielb Jacek
  • 3:0
  • (1:0, 2:0)
  • Cracovia Kraków
  • 19.03.2017
  • 18:00
  • Lechia Gdańsk
  • (48.) Hlousek (OG)
  • 1:2
  • (0:0, 1:2)
  • Legia Warszawa
  • (57.) Kucharczyk Michał
  • (86.) Kucharczyk Michał