Wizytówka

Stadion im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - ul. Łazienkowska 3

- pojemność: 31 284

Władze:

Prezes zarządu: Dariusz Mioduski

Członek Zarządu: Jarosław Jankowski

Sztab szkoleniowy:

Trener: Dean Klafurić (ur. 26.07.1972)

Drugi trener: Aleksandar Vuković, Ivan Prelec

Trener bramkarzy: Krzysztof Dowhań

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
1 Arkadiusz Malarz 19.06.1980 190 / 86
12 Vjaceslavs Kudrjavcecs (LAT) 30.03.1998 188 / 75
30 Radosław Majecki 16.11.1999 191 / 78
33 Radosław Cierzniak 24.04.1983 187 / 81 1A-0
Obrońcy:
2 Michał Pazdan 21.09.1987 180 / 78 35A-0
4 Mateusz Wieteska 11.02.1997 187 / 77
5 Mateusz Hołownia 06.05.1998 184 / 70
14 Adam Hlousek (CZE) 20.12.1988 187 / 76 8A-0
23 Mateusz Żyro 28.10.1998 187 / 78
24 Robert Bartczak 12.03.1996 178 / 68
34 Inaki Astiz (ESP) 05.11.1983 185 / 74
44 William Remy (FRA) 04.04.1991 184 / 75
55 Artur Jędrzejczyk 04.11.1987 189 / 78 37A-3
Pomocnicy:
6 Chris Philipps (LUX) 08.03.1994 182 / 80 45A-0
7 Domagoj Antolić (CRO) 30.06.1990 180 / 73 6A-0
8 Cristian Pasquato (ITA) 20.07.1989 173 / 70
15 Michał Kopczyński 15.06.1992 180 / 70
17 Mikołaj Kwietnieski 30.04.1999 174 / 69
18 Michał Kucharczyk 20.03.1991 178 / 72 9A-1
20 Marko Vesović (MNE) 28.08.1991 177 / 70 19A-1
21 Dominik Nagy (HUN) 08.05.1995 174 / 69 2A-0
22 Kasper Hamalainen (FIN) 08.08.1986 187 / 74 60A-9
26 Carlos Miguel Ribeiro Dias - CAFU (POR) 26.02.1993 183 / 77
29 Krzysztof Mączyński 23.05.1987 175 / 66 31A-2
32 Miroslav Radović (SRB) 16.01.1984 182 / 78
53 Sebastian Szymański 10.05.1999 174 / 58
77 Konrad Michalak 19.09.1997 174 / 61
Napastnicy:
9 Eduardo Da Silva (CRO) 25.02.1983 177 / 70 62A-29
11 Jarosław Niezgoda 15.03.1995 185 / 73
19 Jose Kante (GUI) 27.09.1990 184 / 76 2A-0
27 Carlos Lopez - CARLITOS (ESP) 12.06.1990 176 / 70
99 Sandro Kulenović (CRO) 04.12.1999 188 / 76

LOTTO Ekstraklasa

  • Tabela
  • 1. kolejka
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Śląsk Wrocław
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 2
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 3
  • Lech Poznań
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 2
  • 1
  • 1
  • 3
  • 4
  • Lechia Gdańsk
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 3
  • 5
  • Miedź Legnica
  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 3
  • 6
  • Górnik Zabrze
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 1
  • 0
  • 1
  • 7
  • Korona Kielce
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • 1
  • 0
  • 1
  • 8
  • Arka Gdynia
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1
  • 9
  • Wisła Kraków
  • 1
  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 1
  • 10
  • Piast Gliwice
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 11
  • Zagłębie Sosnowiec
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 12
  • Wisła Płock
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 2
  • -1
  • 0
  • 13
  • Jagiellonia Białystok
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • -1
  • 0
  • 14
  • Pogoń Szczecin
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 0
  • 1
  • -1
  • 0
  • 15
  • Cracovia Kraków
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 3
  • -2
  • 0
  • 16
  • Legia Warszawa
  • 1
  • 0
  • 0
  • 1
  • 1
  • 3
  • -2
  • 0
WYNIK
  • 20.07.2018
  • 18:00
  • Miedź Legnica
  • (90.) Forsell Petteri
  • 1:0
  • (0:0)
  • Pogoń Szczecin
  • 20.07.2018
  • 20:30
  • Jagiellonia Białystok
  • 0:1
  • (0:1)
  • Lechia Gdańsk
  • (09.) Lopes Paixao Flavio
  • 21.07.2018
  • 15:30
  • Śląsk Wrocław
  • (13.) Celeban Piotr
  • (56.) Pereira Augusto
  • (88.) Kosecki Jakub
  • 3:1
  • (1:1)
  • Cracovia Kraków
  • (29.) Oliva Gerard
  • 21.07.2018
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • 0:0
  • (0:0)
  • Arka Gdynia
  • 21.07.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • (36.) Hlousek Adam
  • 1:3
  • (1:2)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (14.) Tuszynski Patryk
  • (20.) Starzynski Filip
  • (87.) Tuszynski Patryk
  • 22.07.2018
  • 15:30
  • Górnik Zabrze
  • (45.) Smuga Daniel
  • 1:1
  • (0:0)
  • Korona Kielce
  • (61.) Jukic Ivan
  • 22.07.2018
  • 18:00
  • Wisła Płock
  • (76.) Merebashvili Giorgi
  • 1:2
  • (0:1)
  • Lech Poznań
  • (15.) Tralka Lukasz
  • (88.) Amorim Pedro
  • 23.07.2018
  • 18:00
  • Zagłębie Sosnowiec
  • -:-
  • Piast Gliwice