20 maja, 17:20

Korona Kielce - Zagłębie Lubin (relacja na żywo)

Mecz LOTTO Ekstraklasy: Korona Kielce - Zagłębie Lubin. Zapraszamy na relację „na żywo”. Początek spotkania w niedzielę, 20 maja, o godzinie 18:00. Rozjemca starcia: Artur Aluszyk (Barlinek).

Pierwsza połowa 0 - 1
  • 26' Kaczarawa
  • 80' Dziubek
  • 85' Aankour
  • 9' Tuszyński
  • 56' Matras
  • 69' Tuszyński

{{heat}}
{{players.0.helmet}} {{players.0.name}} {{players.0.points}} {{heatResult.firstTeam}}:{{heatResult.secondTeam}}

A tak zagrają goście:

Spotkanie poprowadzi Artur Aluszyk z Barlinka.

W Zabrzu z trybun poleciały serpentyny, dlatego jeszcze chwilę poczekamy na rozpoczęcie spotkań. Korzystając z chwili - ciekawostka z Kielc. Mariusz Lewandowski został poproszony przez arbitra głównego o zmianę górnej części garderoby. Trener Zagłębia był ubrany w białą koszulę, a w takim samym kolorze grają jego piłkarze. Sędziowie obawiali się pomyłek w trakcie rozpatrywania ewentualnego spalonego. Teraz Lewandowski ubrany jest w granatowy t-shirt.

1 min.

Zaczynamy! Od środka Korona

2 min.

Przy piłce gospodarze

3 min.

Mamy pierwszy strzał. Soriano decyduje się na uderzenie sprzed pola karnego, ale strzał blokuje jeden z obrońców gości

4 min.

Czerwiński z prawej strony zagrywa piłkę w pole karne, ale tam czujnie Kosakiewicz wybija ją z własnej szesnastki

5 min.

Aankur wrzuca piłkę w pole karne. Tam dochodzi do niej Jukić i uderza głową, ale pewnie broni Hładun

6 min.

Przy piłce utrzymują się Lubinianie

7 min.

Goście próbują ataku pozycyjnego

8 min.

Starzyński decyduje się na strzał sprzed pola karnego. Uderza bardzo precyzyjnie, ale piłka trafia w słupek. Nie ma gola

9 min.

GOL!!! Starzyński świetnie podaje do wbiegającego w pole karne Tuszyńskiego. Ten strzela z ostrego kąta. Piłka odbija się jeszcze od wewnętrznej strony słupka i wpada do bramki Hamrola

10 min.

A w Poznaniu Legia Warszawa prowadzi już z Lechem Poznań. Mistrzostwo ma aktualnie w swoich rękach

11 min.

Zagłębie nie ustaje w atakach. Próba Janoszki, ale nieudana

12 min.

Dla Patryka Tuszyńskiego była to czwarta bramka w tym sezonie.

13 min.

Starzyński dostał piłkę w polu karnym, chciał odegrać do kolegi, ale zrobił to nieprecyzyjnie i piłkę przejęli gospodarze

14 min.

Akcja Zagłębia zakończona przez arbitra, bo Tuszyński przy przyjęciu piłki pomagał sobie ręką

15 min.

Malarczyk fauluje Tuszyńskiego blisko linii bocznej boiska

16 min.

Starzyński z rzutu wolnego wrzuca piłkę w pole karne, ale zagrożenie oddalają Koroniarze

17 min.

Przy piłce wciąż utrzymują się gospodarze

18 min.

Gra toczy się w okolicach środka pola

19 min.

Starzyński fauluje Aankoura w okolicach linii środkowej boiska

20 min.

69% posiadania piłki po stronie Zagłębia, 31% dla Korony

22 min.

Pawłowski wrzuca piłkę w pole karne, ale tam Hamrolem pewnie łapie ją w rękawice

23 min.

Soriano faulowany przez jednego z zawodników gości. Będzie wolny dla Korony

24 min.

Jukić dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia. Tam dobrze interweniuje Jagiełło

26 min.

Żółtą kartką ukarany Kaczarawa za faul na Starzyńskim

27 min.

Przemeblowany skład Korony zupełnie nie ma pomysłu na zagrożenie Zagłębiu

28 min.

Faul Kosakiewicza na Pawłowskim blisko linii bocznej boiska

29 min.

Pawłowski decyduje się na strzał z dystansu, ale dobrze ustawiony Hamrol bez problemu łapie piłkę

30 min.

Zagłębie utrzymuje się przy piłce na połowie rywala

31 min.

Na trybunach transparent - podziękowania od kibiców dla Jacka Kiełba, który po sezonie odchodzi z Korony

32 min.

Pięć strzałów oddało do tej pory Zagłębie. Korona jeden

33 min.

Tempo spotkania w Kielcach trochę opadło

34 min.

Korona w ogóle nie dochodzi do sytuacji

35 min.

36 min.

No mecz w Kielcach to nie jest zbyt pasjonujące spotkanie. Za to w Białymstoku padł gol. Dla Wisły Płock

37 min.

Starzyński dośrodkowuje z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Tam do piłki dochodzi Turzyński, ale uderza niecelnie

38 min.

Czerwiński fauluje Soriano w okolicach środka pola

40 min.

Kosakiewicz dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale piłkę pewnie łapie Hładun

41 min.

Rozmowa wychowawcza arbitra z Aankourem

42 min.

Malarczyk fauluje Tuszyńskiego blisko linii bocznej

43 min.

Tymczasem w Białymstoku Jagiellonia doprowadziła do wyrównania

44 min.

Dobre podanie do Tuszyńskiego, ale ten nie opanowuje piłki i przejmuje ją Hamrol

45 min.

Mamy celny strzał gospodarzy. Jukić dobrze celuje w okno bramki, ale na posterunku jest Hładun, który wybija piłkę na rzut rożny

45 min.

Koniec pierwszej części gry. W Kielcach zdecydowanie lepiej wyglądają goście, którzy prowadzą w każdej ze statystyk