Wizytówka

Stadion - ul. Ściegiennego 8:

- pojemność: 15 500

Władze:

Prezes zarządu: Marek Paprocki

Dyrektor klubu: Ewelina Michna-Kulpa

Sztab szkoleniowy:

Trener: Maciej Bartoszek (ur. 12.04.1977r.)

Drugi trener: Piotr Tworek, Kamil Kuzera

Trener bramkarzy: Zbigniew Robakiewicz

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
25 Leonid Otczenaszenko 09.06.1998 192 / 77
30 Michal Pesković (SVK) 08.02.1982 188 / 88
33 Maciej Gostomski 27.09.1988 195 / 90
Obrońcy:
2 Krystian Miś 12.04.1996 182 / 73
13 Dmitrij Wierchowcow (BLR) 10.10.1986 190 / 85 44A-3
19 Ken Kallaste (EST) 31.08.1988 182 / 80 32A-0
23 Elhadji Pape Djibril Diaw (SEN) 31.12.1994 193 / 85
26 Bartosz Rymaniak 13.11.1989 189 / 80
27 Rafał Grzelak 07.08.1988 187 / 83
28 Vladislavs Gabovs (LVA) 17.07.1987 176 / 73 30A-0
32 Radek Dejmek (CZE) 02.02.1988 188 / 85
- Bartosz Kwiecień 07.05.1994 186 / 80
Pomocnicy:
4 Charlie Trafford (CAN) 24.05.1992 192 / 82 1A-0
5 Serhij Pyłypczuk (UKR) 26.11.1984 186 / 85
6 Vanja Marković (SRB) 20.06.1994 185 / 80
7 Marcin Cebula 06.12.1995 177 / 65
8 Mateusz Możdżeń 14.03.1991 180 / 76
9 Daniel Abalo (ESP) 29.09.1987 172 / 68
10 Nabil Aankour (MAR) 09.08.1993 172 / 70
11 Tomasz Zając 14.07.1995 170 / 60
15 Jacek Kiełb 10.01.1988 183 / 70 2A-0
17 Miguel Palanca (ESP) 18.12.1987 171 / 73
18 Adrian Uniat 16.03.1997 171 / 67
21 Jakub Kotarzewski 22.01.1994 179 / 69
88 Michał Mokrzycki 29.12.1997 180 / 75
- Jakub Mrozik 21.06.1993 178 / 73
- Jakub Żubrowski 21.03.1992 181 / 73
Napastnicy:
77 Michał Przybyła 01.07.1994 177 / 67
- Maciej Górski 01.03.1990 183 / 75

LOTTO Ekstraklasa

  • Faza finałowa
  • Wyniki
Poz. M Z R P G+ G- Róşnica Punkty
  • 1.
  • Jagiellonia Białystok
  • 30
  • 18
  • 5
  • 7
  • 56
  • 31
  • +25
  • 30
  • 2.
  • Legia Warszawa
  • 30
  • 17
  • 7
  • 6
  • 58
  • 30
  • +28
  • 29
  • 3.
  • Lech Poznań
  • 30
  • 16
  • 7
  • 7
  • 50
  • 22
  • +28
  • 28
  • 4.
  • Lechia Gdańsk
  • 30
  • 16
  • 5
  • 9
  • 46
  • 37
  • +9
  • 27
  • 5.
  • Wisła Kraków
  • 30
  • 13
  • 5
  • 12
  • 45
  • 46
  • -1
  • 22
  • 6.
  • Pogoń Szczecin
  • 30
  • 10
  • 12
  • 8
  • 47
  • 40
  • +7
  • 21
  • 7.
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 30
  • 12
  • 6
  • 12
  • 31
  • 38
  • -7
  • 21
  • 8.
  • Korona Kielce
  • 30
  • 12
  • 3
  • 15
  • 39
  • 55
  • -16
  • 20
  • 9.
  • Wisła Płock
  • 30
  • 10
  • 9
  • 11
  • 42
  • 44
  • -2
  • 20
  • 10.
  • Zagłębie Lubin
  • 30
  • 10
  • 9
  • 11
  • 37
  • 36
  • +1
  • 20
  • 11.
  • Śląsk Wrocław
  • 30
  • 8
  • 10
  • 12
  • 34
  • 45
  • -11
  • 17
  • 12.
  • Arka Gdynia
  • 30
  • 8
  • 7
  • 15
  • 37
  • 50
  • -13
  • 16
  • 13.
  • Cracovia
  • 30
  • 6
  • 13
  • 11
  • 38
  • 43
  • -5
  • 16
  • 14.
  • Ruch Chorzów
  • 30
  • 10
  • 4
  • 16
  • 37
  • 46
  • -9
  • 15
  • 15.
  • Piast Gliwice
  • 30
  • 7
  • 9
  • 14
  • 31
  • 49
  • -18
  • 15
  • 16.
  • Górnik Łęczna
  • 30
  • 7
  • 9
  • 14
  • 36
  • 52
  • -16
  • 15
WYNIK
  • 28.04.2017
  • 18:00
  • Arka Gdynia
  • -:-
  • Piast Gliwice
  • 28.04.2017
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Korona Kielce
  • 29.04.2017
  • 15:30
  • Wisła Płock
  • -:-
  • Ruch Chorzów
  • 29.04.2017
  • 18:00
  • Śląsk Wrocław
  • -:-
  • Górnik Łęczna
  • 29.04.2017
  • 20:30
  • Lechia Gdańsk
  • -:-
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 30.04.2017
  • 15:30
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Pogoń Szczecin
  • 30.04.2017
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 01.05.2017
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • -:-
  • Cracovia Kraków