Wizytówka

Stadion - ul. Ściegiennego 8:

- pojemność: 15 500

Władze:

Prezes zarządu: Marek Paprocki

Dyrektor klubu: Ewelina Michna-Kulpa

Sztab szkoleniowy:

Trener: Maciej Bartoszek (ur. 12.04.1977r.)

Drugi trener: Piotr Tworek, Kamil Kuzera

Trener bramkarzy: Zbigniew Robakiewicz

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
25 Leonid Otczenaszenko 09.06.1998 192 / 77
30 Michal Pesković (SVK) 08.02.1982 188 / 88
33 Maciej Gostomski 27.09.1988 195 / 90
Obrońcy:
2 Krystian Miś 12.04.1996 182 / 73
13 Dmitrij Wierchowcow (BLR) 10.10.1986 190 / 85 44A-3
19 Ken Kallaste (EST) 31.08.1988 182 / 80 32A-0
23 Elhadji Pape Djibril Diaw (SEN) 31.12.1994 193 / 85
26 Bartosz Rymaniak 13.11.1989 189 / 80
27 Rafał Grzelak 07.08.1988 187 / 83
28 Vladislavs Gabovs (LVA) 17.07.1987 176 / 73 30A-0
32 Radek Dejmek (CZE) 02.02.1988 188 / 85
- Bartosz Kwiecień 07.05.1994 186 / 80
Pomocnicy:
4 Charlie Trafford (CAN) 24.05.1992 192 / 82 1A-0
5 Serhij Pyłypczuk (UKR) 26.11.1984 186 / 85
6 Vanja Marković (SRB) 20.06.1994 185 / 80
7 Marcin Cebula 06.12.1995 177 / 65
8 Mateusz Możdżeń 14.03.1991 180 / 76
9 Daniel Abalo (ESP) 29.09.1987 172 / 68
10 Nabil Aankour (MAR) 09.08.1993 172 / 70
11 Tomasz Zając 14.07.1995 170 / 60
15 Jacek Kiełb 10.01.1988 183 / 70 2A-0
17 Miguel Palanca (ESP) 18.12.1987 171 / 73
18 Adrian Uniat 16.03.1997 171 / 67
21 Jakub Kotarzewski 22.01.1994 179 / 69
88 Michał Mokrzycki 29.12.1997 180 / 75
- Jakub Mrozik 21.06.1993 178 / 73
- Jakub Żubrowski 21.03.1992 181 / 73
Napastnicy:
77 Michał Przybyła 01.07.1994 177 / 67
- Maciej Górski 01.03.1990 183 / 75

LOTTO Ekstraklasa

  • Faza zasadnicza
  • Wyniki
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lechia Gdańsk
  • 22
  • 13
  • 4
  • 5
  • 35
  • 25
  • 10
  • 43
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 22
  • 13
  • 3
  • 6
  • 41
  • 23
  • 18
  • 42
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 22
  • 11
  • 5
  • 6
  • 45
  • 25
  • 20
  • 38
  • 4
  • Lech Poznań
  • 22
  • 11
  • 5
  • 6
  • 35
  • 19
  • 16
  • 38
  • 5
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 21
  • 9
  • 7
  • 5
  • 29
  • 22
  • 7
  • 34
  • 6
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 22
  • 10
  • 4
  • 8
  • 25
  • 30
  • -5
  • 34
  • 7
  • Pogoń Szczecin
  • 22
  • 7
  • 9
  • 6
  • 34
  • 29
  • 5
  • 30
  • 8
  • Korona Kielce
  • 22
  • 9
  • 2
  • 11
  • 31
  • 42
  • -11
  • 29
  • 9
  • Wisła Kraków
  • 22
  • 8
  • 4
  • 10
  • 32
  • 36
  • -4
  • 28
  • 10
  • Arka Gdynia
  • 22
  • 7
  • 5
  • 10
  • 24
  • 29
  • -5
  • 26
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 22
  • 6
  • 8
  • 8
  • 22
  • 30
  • -8
  • 26
  • 12
  • Cracovia Kraków
  • 22
  • 5
  • 10
  • 7
  • 31
  • 28
  • 3
  • 25
  • 13
  • Wisła Płock
  • 22
  • 6
  • 7
  • 9
  • 28
  • 32
  • -4
  • 25
  • 14
  • Piast Gliwice
  • 22
  • 5
  • 7
  • 10
  • 22
  • 38
  • -16
  • 22
  • 15
  • Ruch Chorzów
  • 22
  • 7
  • 2
  • 13
  • 31
  • 39
  • -8
  • 19
  • 16
  • Górnik Łęczna
  • 21
  • 4
  • 6
  • 11
  • 21
  • 39
  • -18
  • 18
WYNIK
  • 17.02.2017
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (19.) Khomchenovskiy D.
  • (28.) Vassiljev Konstantin
  • (51.) Romanchuk Taras
  • (54.) Vassiljev Konstantin
  • (64.) Černych Fedor
  • 5:0
  • (2:0, 3:0)
  • Górnik Łęczna
  • 17.02.2017
  • 20:30
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • (95.) Gutkovskis V.
  • 1:1
  • (0:0, 1:1)
  • Lechia Gdańsk
  • (72.) Peszko Sławomir
  • 18.02.2017
  • 15:30
  • Korona Kielce
  • (23.) Mitsanski Iliyan
  • (32.) Kielb Jacek
  • (49.) Palanca
  • (66.) Kielb Jacek
  • 4:2
  • (2:1, 2:1)
  • Wisła Płock
  • (42.) Merebashvili Giorgi
  • (91.) Martinez Jose Kante
  • 18.02.2017
  • 18:00
  • Śląsk Wrocław
  • (75.) Román Joan
  • 1:0
  • (0:0, 1:0)
  • Wisła Kraków
  • 18.02.2017
  • 20:30
  • Piast Gliwice
  • 0:3
  • (0:2, 0:1)
  • Lech Poznań
  • (26.) Majewski Radosław
  • (34.) Majewski Radosław
  • (61.) Kownacki Dawid
  • 19.02.2017
  • 15:30
  • Cracovia Kraków
  • (45.) Piatek Krzysztof
  • 1:1
  • (0:0, 1:1)
  • Pogoń Szczecin
  • (50.) Frączczak Adam
  • 19.02.2017
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • (84.) Radović Miroslav
  • 1:3
  • (0:2, 1:1)
  • Ruch Chorzów
  • (13.) Lipski Patryk
  • (41.) Urbańczyk Maciej
  • (50.) Niezgoda Jaroslaw
  • 20.02.2017
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (54.) Starzyński Filip
  • 1:0
  • (0:0, 1:0)
  • Arka Gdynia