Wizytówka

Stadion Miejski - ul. Słoneczna 1:

- pojemność: 22 386

- oświetlenie: 2000 lx

Władze:

Prezes zarządu: Cezary Kulesza

Wiceprezes zarządu: Jerzy Paszkowski

Dyrektor operacyjny: Agnieszka Syczewska

Sztab szkoleniowy:

Trener: Michał Probierz (ur. 24.09.1972 r.)

Drugi trener: Krzysztof Brede

Drugi trener: Dariusz Jurczak

Trener bramkarzy: Grzegorz Kurdziel

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
25 Marian Kelemen (SVK) 07.12.1979 188 / 83 1A-0
39 Krzysztof Karpieszuk 30.11.1996 187 / 82
46 Hubert Gostomski 25.02.1998 191 / 82
96 Damian Węglarz 21.03.1996 187 / 75
Obrońcy:
2 Łukasz Sołowiej 11.10.1988 189 / 84
3 Jonatan Straus 30.06.1994 182 / 71
8 Łukasz Burliga 10.05.1988 184 / 78
14 Marek Wasiluk 03.06.1987 196 / 83
16 Gutieri Tomelin - Guti (BRA) 29.06.1991 187 / 83
17 Ivan Runje (CRO) 09.10.1990 192 / 83
42 Kamil Pajnowski 28.01.1998 186 / 81
44 Emil Łupiński 13.01.1996 181 / 71
50 Michał Koźlik 29.04.1998 190 / 80
52 Paweł Olszewski 07.06.1999 178 / 68
77 Piotr Tomasik 31.10.1987 177 / 72
Pomocnicy:
4 Jacek Góralski 21.09.1992 172 / 66 1A-0
5 Konstantin Vassiljev (EST) 16.08.1984 175 / 76 93A-22
6 Taras Romanczuk (UKR) 14.11.1991 186 / 73
7 Dmytro Chomczenowśkyj (UKR) 16.04.1990 177 / 65 4A-0
9 Arvydas Novikovas (LTU) 18.12.1990 179 / 76 27A-3
11 Karol Mackiewicz 01.06.1992 178 / 66
20 Dawid Szymonowicz 07.07.1995 184 / 67
21 Przemysław Frankowski 12.04.1995 175 / 68
22 Rafał Grzyb 16.01.1983 175 / 75
35 Dawid Polkowski 21.08.1998 185 / 76
55 Kacper Falon 08.09.1997 171 / 60
59 Mateusz Ostaszewski 27.03.1998 170 / 64
95 Damian Szymański 16.06.1995 181 / 70
Napastnicy:
13 Przemysław Mystkowski 25.04.1998 174 / 62
15 Fedor Cernych (LTU) 21.05.1991 182 / 75 23A-3
26 Emil Gajko 10.05.1996 177 / 74
27 Patryk Klimala 05.08.1998 183 / 76
28 Karol Świderski 23.01.1997 184 / 74

LOTTO Ekstraklasa

  • Faza finałowa
  • Wyniki
Poz. M Z R P G+ G- Róşnica Punkty
  • 1.
  • Jagiellonia Białystok
  • 30
  • 18
  • 5
  • 7
  • 56
  • 31
  • +25
  • 30
  • 2.
  • Legia Warszawa
  • 30
  • 17
  • 7
  • 6
  • 58
  • 30
  • +28
  • 29
  • 3.
  • Lech Poznań
  • 30
  • 16
  • 7
  • 7
  • 50
  • 22
  • +28
  • 28
  • 4.
  • Lechia Gdańsk
  • 30
  • 16
  • 5
  • 9
  • 46
  • 37
  • +9
  • 27
  • 5.
  • Wisła Kraków
  • 30
  • 13
  • 5
  • 12
  • 45
  • 46
  • -1
  • 22
  • 6.
  • Pogoń Szczecin
  • 30
  • 10
  • 12
  • 8
  • 47
  • 40
  • +7
  • 21
  • 7.
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 30
  • 12
  • 6
  • 12
  • 31
  • 38
  • -7
  • 21
  • 8.
  • Korona Kielce
  • 30
  • 12
  • 3
  • 15
  • 39
  • 55
  • -16
  • 20
  • 9.
  • Wisła Płock
  • 30
  • 10
  • 9
  • 11
  • 42
  • 44
  • -2
  • 20
  • 10.
  • Zagłębie Lubin
  • 30
  • 10
  • 9
  • 11
  • 37
  • 36
  • +1
  • 20
  • 11.
  • Śląsk Wrocław
  • 30
  • 8
  • 10
  • 12
  • 34
  • 45
  • -11
  • 17
  • 12.
  • Arka Gdynia
  • 30
  • 8
  • 7
  • 15
  • 37
  • 50
  • -13
  • 16
  • 13.
  • Cracovia
  • 30
  • 6
  • 13
  • 11
  • 38
  • 43
  • -5
  • 16
  • 14.
  • Ruch Chorzów
  • 30
  • 10
  • 4
  • 16
  • 37
  • 46
  • -9
  • 15
  • 15.
  • Piast Gliwice
  • 30
  • 7
  • 9
  • 14
  • 31
  • 49
  • -18
  • 15
  • 16.
  • Górnik Łęczna
  • 30
  • 7
  • 9
  • 14
  • 36
  • 52
  • -16
  • 15
WYNIK
  • 28.04.2017
  • 18:00
  • Arka Gdynia
  • -:-
  • Piast Gliwice
  • 28.04.2017
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Korona Kielce
  • 29.04.2017
  • 15:30
  • Wisła Płock
  • -:-
  • Ruch Chorzów
  • 29.04.2017
  • 18:00
  • Śląsk Wrocław
  • -:-
  • Górnik Łęczna
  • 29.04.2017
  • 20:30
  • Lechia Gdańsk
  • -:-
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 30.04.2017
  • 15:30
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Pogoń Szczecin
  • 30.04.2017
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 01.05.2017
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • -:-
  • Cracovia Kraków