Wizytówka

Stadion Miejski - ul. Słoneczna 1:

- pojemność: 22 386

- oświetlenie: 2000 lx

Władze:

Prezes zarządu: Cezary Kulesza

Wiceprezes zarządu: Jerzy Paszkowski

Dyrektor operacyjny: Agnieszka Syczewska

Sztab szkoleniowy:

Trener: Ireneusz Mamrot (ur. 13.12.1970r.)

Drugi trener: Dariusz Jurczak

Trener bramkarzy: Paweł Primel

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
25 Marian Kelemen (SVK) 07.12.1979 188 / 83 1A-0
29 Grzegorz Sandomierski 05.09.1989 196 / 87 3A-0
50 Błażej Niezgoda 23.01.2000 197 / 85
66 Luka Gugeszaszwili (GEO) 29.04.1999 196 / 80
Obrońcy:
4 Lukas Klemenz 24.09.1995 191 / 88
5 Nemanja Mitrović (SLO) 15.10.1992 193 / 88 1A-0
7 Jakub Wójcicki 09.07.1988 190 / 80
8 Łukasz Burliga 10.05.1988 184 / 78
12 Guilherme Sitya (BRA) 01.04.1990 179 / 76
16 Gutieri Tomelin - Guti (BRA) 29.06.1991 187 / 83
17 Ivan Runje (CRO) 09.10.1990 192 / 83
19 Bodvar Bodvarsson (ISL) 09.04.1995 186 / 80 4A-0
Pomocnicy:
6 Taras Romanczuk (UKR) 14.11.1991 186 / 73 1A-0
9 Arvydas Novikovas (LTU) 18.12.1990 179 / 76 41A-5
10 Dejan Lazarević (SLO) 15.02.1990 177 / 70 20A-1
13 Mile Savković (SRB) 03.11.1992 175 / 67
21 Przemysław Frankowski 12.04.1995 175 / 68 1A-0
22 Rafał Grzyb 16.01.1983 175 / 75
23 Piotr Wlazło 03.06.1989 181 / 68
26 Martin Pospisil (CZE) 26.06.1991 178 / 73 3A-0
27 Martin Adamec (SVK) 14.08.1998 178 / 70
32 Mikołaj Nawrocki 02.10.2001 178 / 64
89 Mateusz Machaj 28.06.1989 174 / 67
99 Bartosz Kwiecień 07.05.1994 189 / 87
Napastnicy:
11 Roman Bezjak (SLO) 21.02.1989 179 / 74 22A-4
18 Cillian Sheridan (IRL) 23.02.1989 196 / 89 3A-0
28 Karol Świderski 23.01.1997 184 / 74
30 Bartosz Bida 21.02.2001 175 / 64
98 Patryk Klimala 05.08.1998 183 / 76

LOTTO Ekstraklasa

  • Tabela
  • Wyniki
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lech Poznań
  • 4
  • 4
  • 0
  • 0
  • 9
  • 1
  • 8
  • 12
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 5
  • 1
  • 4
  • 9
  • 3
  • Piast Gliwice
  • 4
  • 3
  • 0
  • 1
  • 7
  • 5
  • 2
  • 9
  • 4
  • Lechia Gdańsk
  • 4
  • 2
  • 2
  • 0
  • 4
  • 1
  • 3
  • 8
  • 5
  • Korona Kielce
  • 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 6
  • 5
  • 1
  • 7
  • 6
  • Legia Warszawa
  • 4
  • 2
  • 1
  • 1
  • 6
  • 5
  • 1
  • 7
  • 7
  • Górnik Zabrze
  • 4
  • 1
  • 3
  • 0
  • 6
  • 4
  • 2
  • 6
  • 8
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 4
  • 2
  • 0
  • 2
  • 6
  • 6
  • 0
  • 6
  • 9
  • Wisła Kraków
  • 4
  • 1
  • 2
  • 1
  • 3
  • 3
  • 0
  • 5
  • 10
  • Śląsk Wrocław
  • 4
  • 1
  • 1
  • 2
  • 5
  • 5
  • 0
  • 4
  • 11
  • Arka Gdynia
  • 4
  • 0
  • 3
  • 1
  • 1
  • 3
  • -2
  • 3
  • 12
  • Zagłębie Sosnowiec
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 5
  • 8
  • -3
  • 3
  • 13
  • Miedź Legnica
  • 4
  • 1
  • 0
  • 3
  • 3
  • 7
  • -4
  • 3
  • 14
  • Wisła Płock
  • 4
  • 0
  • 2
  • 2
  • 4
  • 6
  • -2
  • 2
  • 15
  • Cracovia Kraków
  • 4
  • 0
  • 2
  • 2
  • 2
  • 6
  • -4
  • 2
  • 16
  • Pogoń Szczecin
  • 4
  • 0
  • 1
  • 3
  • 1
  • 7
  • -6
  • 1
WYNIK
  • 10.08.2018
  • 18:00
  • Lechia Gdańsk
  • (38.) Arak Jakub
  • (55.) Lipski Patryk
  • 2:0
  • (1:0)
  • Miedź Legnica
  • 10.08.2018
  • 20:30
  • Wisła Kraków
  • (32.) Ondrasek Zdenek
  • 1:1
  • (1:0)
  • Wisła Płock
  • (64.) Cavalcante Ricardo
  • 11.08.2018
  • 18:00
  • Pogoń Szczecin
  • (31.) Fraczczak Adam
  • 1:1
  • (1:0)
  • Cracovia Kraków
  • (66.) Rapa Cornel
  • 11.08.2018
  • 20:30
  • Arka Gdynia
  • (87.) Janota Michal
  • 1:1
  • (0:1)
  • Górnik Zabrze
  • (46.) Suarez Daniel
  • 12.08.2018
  • 15:30
  • Piast Gliwice
  • (55.) Papadopulos Michal
  • 1:3
  • (0:1)
  • Legia Warszawa
  • (21.) Jedrzejczyk Artur
  • (85.) Kante Martinez Jose
  • (94.) Nagy Dominik
  • 12.08.2018
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 0:2
  • (0:1)
  • Jagiellonia Białystok
  • (24.) Bezjak Roman
  • 12.08.2018
  • 18:00
  • Lech Poznań
  • (06.) Reis Amaral Joao
  • (19.) Tomczyk Pawel
  • (40.) Tomczyk Pawel
  • (68.) Gajos Maciej
  • 4:0
  • (3:0)
  • Zagłębie Sosnowiec
  • 13.08.2018
  • 18:00
  • Korona Kielce
  • (19.) Soriano Elia
  • (80.) Gorski Maciej
  • 2:1
  • (1:1)
  • Śląsk Wrocław
  • (09.) Robak Marcin