Wizytówka

Stadion Miejski - ul. Słoneczna 1:

- pojemność: 22 386

- oświetlenie: 2000 lx

Władze:

Prezes zarządu: Cezary Kulesza

Wiceprezes zarządu: Jerzy Paszkowski

Dyrektor operacyjny: Agnieszka Syczewska

Sztab szkoleniowy:

Trener: Ireneusz Mamrot (ur. 13.12.1970r.)

Drugi trener: Krzysztof Brede

Drugi trener: Dariusz Jurczak

Trener bramkarzy: Grzegorz Kurdziel

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
25 Marian Kelemen (SVK) 07.12.1979 188 / 83 1A-0
39 Krzysztof Karpieszuk 30.11.1996 187 / 82
46 Hubert Gostomski 25.02.1998 191 / 82
96 Damian Węglarz 21.03.1996 187 / 75
Obrońcy:
2 Łukasz Sołowiej 11.10.1988 189 / 84
3 Jonatan Straus 30.06.1994 182 / 71
8 Łukasz Burliga 10.05.1988 184 / 78
14 Marek Wasiluk 03.06.1987 196 / 83
16 Gutieri Tomelin - Guti (BRA) 29.06.1991 187 / 83
17 Ivan Runje (CRO) 09.10.1990 192 / 83
42 Kamil Pajnowski 28.01.1998 186 / 81
44 Emil Łupiński 13.01.1996 181 / 71
50 Michał Koźlik 29.04.1998 190 / 80
52 Paweł Olszewski 07.06.1999 178 / 68
77 Piotr Tomasik 31.10.1987 177 / 72
Pomocnicy:
4 Jacek Góralski 21.09.1992 172 / 66 1A-0
5 Konstantin Vassiljev (EST) 16.08.1984 175 / 76 93A-22
6 Taras Romanczuk (UKR) 14.11.1991 186 / 73
7 Dmytro Chomczenowśkyj (UKR) 16.04.1990 177 / 65 4A-0
9 Arvydas Novikovas (LTU) 18.12.1990 179 / 76 27A-3
11 Karol Mackiewicz 01.06.1992 178 / 66
20 Dawid Szymonowicz 07.07.1995 184 / 67
21 Przemysław Frankowski 12.04.1995 175 / 68
22 Rafał Grzyb 16.01.1983 175 / 75
35 Dawid Polkowski 21.08.1998 185 / 76
55 Kacper Falon 08.09.1997 171 / 60
59 Mateusz Ostaszewski 27.03.1998 170 / 64
95 Damian Szymański 16.06.1995 181 / 70
Napastnicy:
13 Przemysław Mystkowski 25.04.1998 174 / 62
15 Fedor Cernych (LTU) 21.05.1991 182 / 75 23A-3
26 Emil Gajko 10.05.1996 177 / 74
27 Patryk Klimala 05.08.1998 183 / 76
28 Karol Świderski 23.01.1997 184 / 74

LOTTO Ekstraklasa

  • Faza finałowa
  • Wyniki
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Legia Warszawa
  • 37
  • 21
  • 10
  • 6
  • 70
  • 31
  • 39
  • 44
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 37
  • 21
  • 8
  • 8
  • 64
  • 39
  • 25
  • 42
  • 3
  • Lech Poznań
  • 37
  • 20
  • 9
  • 8
  • 62
  • 29
  • 33
  • 42
  • 4
  • Lechia Gdańsk
  • 37
  • 20
  • 8
  • 9
  • 57
  • 37
  • 20
  • 42
  • 5
  • Korona Kielce
  • 37
  • 14
  • 5
  • 18
  • 47
  • 65
  • -18
  • 28
  • 6
  • Wisła Kraków
  • 37
  • 14
  • 6
  • 17
  • 54
  • 57
  • -3
  • 26
  • 7
  • Pogoń Szczecin
  • 37
  • 11
  • 13
  • 13
  • 51
  • 54
  • -3
  • 25
  • 8
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 37
  • 13
  • 7
  • 17
  • 35
  • 55
  • -20
  • 25
  • 9
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 37
  • 14
  • 11
  • 12
  • 51
  • 45
  • 6
  • 34
  • 10
  • Piast Gliwice
  • 37
  • 12
  • 10
  • 15
  • 45
  • 54
  • -9
  • 31
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 37
  • 12
  • 10
  • 15
  • 49
  • 52
  • -3
  • 29
  • 12
  • Wisła Płock
  • 37
  • 12
  • 11
  • 14
  • 49
  • 57
  • -8
  • 28
  • 13
  • Arka Gdynia
  • 37
  • 10
  • 9
  • 18
  • 44
  • 60
  • -16
  • 24
  • 14
  • Cracovia Kraków
  • 37
  • 8
  • 15
  • 14
  • 45
  • 52
  • -7
  • 24
  • 15
  • Górnik Łęczna
  • 37
  • 9
  • 10
  • 18
  • 47
  • 63
  • -16
  • 22
  • 16
  • Ruch Chorzów
  • 37
  • 10
  • 8
  • 19
  • 42
  • 62
  • -20
  • 19
WYNIK
  • 02.06.2017
  • 20:30
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 1:3
  • (0:2)
  • Arka Gdynia
  • (18.) Siemaszko Rafal
  • (28.) Formella Dariusz
  • (74.) Warcholak Marcin
  • 02.06.2017
  • 20:30
  • Ruch Chorzów
  • (101.) Visnakovs Eduards
  • (106.) Koj Michal
  • 2:2
  • (0:2)
  • Górnik Łęczna
  • (15.) Śpiączka Bartosz
  • (42.) Grzelczak Piotr
  • 02.06.2017
  • 20:30
  • Wisła Płock
  • 0:3
  • (0:1)
  • Śląsk Wrocław
  • (08.) Engels Mario
  • (57.) Engels Mario
  • (63.) Bilinski Kamil
  • 02.06.2017
  • 20:30
  • Cracovia Kraków
  • 0:1
  • (0:0)
  • Piast Gliwice
  • (62.) Jankowski Maciej
  • 04.06.2017
  • 18:00
  • Wisła Kraków
  • (13.) Boguski Rafał
  • 1:2
  • (1:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • (46.) Kedziora Wojciech
  • (91.) Mikovic Martin
  • 04.06.2017
  • 18:00
  • Pogoń Szczecin
  • (60.) Murawski Rafał
  • (86.) Murawski Rafał
  • (88.) Obst Robert
  • 3:0
  • (0:0)
  • Korona Kielce
  • 04.06.2017
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • 0:0
  • (0:0)
  • Lechia Gdańsk
  • 04.06.2017
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (76.) Góralski Jacek
  • (86.) Novikovas Arvydas
  • 2:2
  • (0:2)
  • Lech Poznań
  • (10.) Majewski Radosław
  • (38.) Trałka Łukasz