Wizytówka

Stadion im. Ernesta Pohla - Roosevelta 81:

- pojemność: 24 563

Władze:

Prezes: Bartosz Sarnowski

Wiceprezes zarządu: Katarzyna Wierska - Kuberka, Andrzej Pasek

Sztab szkoleniowy:

Trener: Marcin Brosz (ur. 11 kwietnia 1973)

Asystent trenera: Marek Kasprzyk

Trener bramkarzy: Marek Matuszek

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
1 Tomasz Loska 26.01.1996 190 / 85
93 Wojciech Pawłowski 18.01.1993 190 / 80
99 Grzegorz Kasprzik 20.09.1983 186 / 96
Obrońcy:
3 Adam Wolniewicz 18.03.1993 183 / 78
5 Ołeksandr Szeweluchin (UKR) 27.08.1982 192 / 88
15 Dani Suarez (ESP) 07.05.1990 189 / 86
24 Meik Karwot (GER) 27.02.1993 187 / 80
- Michał Koj 28.07.1993 188 / 81
- Michał Teichman 17.03.1996 186 / 77
- Mateusz Wieteska 11.02.1997 187 / 77
Pomocnicy:
7 Rafał Kurzawa 29.01.1993 182 / 73
8 Konrad Nowak 07.11.1994 175 / 69
10 Erik Grendel (SVK) 13.10.1988 178 / 71
14 Bartłomiej Olszewski 29.01.1996 176 / 65
16 Dariusz Pawłowski 25.02.1999 187 / 71
19 Mariusz Przybylski 19.01.1982 183 / 71
21 Sandi Arcon (SLO) 06.01.1991 184 / 80
22 Szymon Matuszek 07.01.1989 185 / 79
25 Łukasz Wolsztyński 08.12.1994 183 / 73
27 Szymon Żurkowski 25.09.1997 185 / 77
28 Maciej Ambrosiewicz 24.05.1998 184 / 75
36 Bartosz Pikul 02.11.1997 177 / 67
- Damian Kądzior 16.06.1992 173 / 70
- Robert Pieczur 07.03.1998 185 / 70
- Daniel Wajsak 17.02.1998 185 / 78
Napastnicy:
11 David Ledecky (CZE) 24.07.1993 184 / 78
17 Igor Angulo (ESP) 26.01.1984 181 / 77
20 Marcin Urynowicz 16.03.1996 187 / 78
23 Rafał Wolsztyński 08.12.1994 180 / 70
35 Andrzej Trubecha 22.11.1997 186 / 75
- Krzysztof Kilkaisz 13.04.1998 184 / 76

LOTTO Ekstraklasa

  • Tabela
  • Wyniki
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Legia Warszawa
  • 23
  • 14
  • 2
  • 7
  • 35
  • 24
  • 11
  • 44
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 23
  • 12
  • 6
  • 5
  • 32
  • 24
  • 8
  • 42
  • 3
  • Lech Poznań
  • 23
  • 10
  • 10
  • 3
  • 32
  • 16
  • 16
  • 40
  • 4
  • Górnik Zabrze
  • 23
  • 11
  • 6
  • 6
  • 45
  • 36
  • 9
  • 39
  • 5
  • Wisła Płock
  • 23
  • 11
  • 3
  • 9
  • 32
  • 29
  • 3
  • 36
  • 6
  • Korona Kielce
  • 23
  • 9
  • 8
  • 6
  • 38
  • 31
  • 7
  • 35
  • 7
  • Wisła Kraków
  • 23
  • 10
  • 5
  • 8
  • 34
  • 29
  • 5
  • 35
  • 8
  • Arka Gdynia
  • 23
  • 8
  • 8
  • 7
  • 28
  • 23
  • 5
  • 32
  • 9
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 23
  • 8
  • 8
  • 7
  • 33
  • 29
  • 4
  • 32
  • 10
  • Śląsk Wrocław
  • 23
  • 7
  • 6
  • 10
  • 28
  • 37
  • -9
  • 27
  • 11
  • Cracovia Kraków
  • 23
  • 6
  • 7
  • 10
  • 30
  • 34
  • -4
  • 25
  • 12
  • Lechia Gdańsk
  • 23
  • 6
  • 8
  • 9
  • 31
  • 36
  • -5
  • 25
  • 13
  • Piast Gliwice
  • 23
  • 5
  • 8
  • 10
  • 24
  • 33
  • -9
  • 23
  • 14
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 23
  • 4
  • 10
  • 9
  • 24
  • 37
  • -13
  • 22
  • 15
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 23
  • 5
  • 6
  • 12
  • 23
  • 39
  • -16
  • 21
  • 16
  • Pogoń Szczecin
  • 23
  • 5
  • 5
  • 13
  • 25
  • 37
  • -12
  • 20
WYNIK
  • 16.02.2018
  • 18:00
  • Sandecja Nowy Sącz
  • (22.) Piszczek Filip
  • (47.) Piter Bucko Michal
  • 3:3
  • (1:2)
  • Korona Kielce
  • (07.) Cvijanovic Goran
  • (39.) Katcharava Nika
  • (79.) Diaw Elhadji Pape D.
  • 16.02.2018
  • 20:30
  • Legia Warszawa
  • (22.) Hamalainen Kasper
  • (29.) Hamalainen Kasper
  • (32.) Hamalainen Kasper
  • (45.) Niezgoda Jaroslaw
  • 4:1
  • (4:1)
  • Śląsk Wrocław
  • (34.) Pich Robert
  • 17.02.2018
  • 15:30
  • Wisła Płock
  • (47.) Martinez Jose Kante
  • (86.) Martinez Jose Kante
  • 2:0
  • (0:0)
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 17.02.2018
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (59.) Pospisil Martin
  • 1:0
  • (0:0)
  • Cracovia Kraków
  • 17.02.2018
  • 20:30
  • Wisła Kraków
  • (43.) Imaz Jesús
  • (50.) Arsenic Zoran
  • (82.) Arsenic Zoran
  • 3:2
  • (1:1)
  • Arka Gdynia
  • (10.) Kun Patryk
  • (59.) Marcjanik Michal
  • 18.02.2018
  • 15:30
  • Lechia Gdańsk
  • 0:2
  • (0:0)
  • Piast Gliwice
  • (64.) Szczepaniak Mateusz
  • (93.) Papadopulos Michal
  • 18.02.2018
  • 18:00
  • Lech Poznań
  • (19.) Jevtic Darko
  • (80.) Dilaver Emir
  • 2:0
  • (1:0)
  • Pogoń Szczecin
  • 19.02.2018
  • 18:00
  • Górnik Zabrze
  • (29.) Wolsztynski Lukasz
  • (52.) Kurzawa Rafal
  • (73.) Kadzior Damian
  • 3:0
  • (1:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza