Wizytówka

Stadion - al. Jana Pawła II 13

- pojemność: 7500

- oświetlenie: 1400 lx

Władze:

Prezes zarządu: Artur Kapelko

Sztab szkoleniowy:

Trener: Franciszek Smuda (ur. 22.06.1948)

Asystent trenera: Veljko Nikitović, Dariusz Marzec

Trener bramkarzy: Arkadiusz Onyszko

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
1 Wojciech Małecki 11.10.1990 188 / 81
30 Dawid Smug 14.01.1994 194 / 85
76 Sergiusz Prusak 01.05.1979 193 / 93
Obrońcy:
2 Leandro (BRA) 29.12.1983 183 / 77
3 Aleksander Komor 24.06.1994 190 / 82
4 Gerson (BRA) 07.01.1992 186 / 85
6 Paweł Sasin 02.10.1983 177 / 67
16 Adam Dźwigała 25.09.1995 185 / 80
21 Dariusz Jarecki 23.03.1981 184 / 68
22 Łukasz Mierzejewski 31.08.1982 182 / 80 5A-0
23 Maciej Szmatiuk 09.05.1980 190 / 83
31 Przemysław Ponurek 11.04.1998 --- / --
93 Łukasz Bogusławski 11.02.1993 189 / 78
- Gabriel Matei (ROM) 26.02.1990 176 / 72
Pomocnicy:
5 Łukasz Tymiński 08.11.1990 175 / 73
7 Dragomir Vukobratović (SRB) 12.05.1988 180 / 78
8 Grzegorz Piesio 17.07.1988 185 / 81
10 Javi Hernandez (ESP) 06.06.1989 184 / 80
11 Slaven Jurisa (CRO) 28.01.1992 175 / 64
12 Nika Dzalamidze (GEO) 06.01.1992 173 / 70 7A-0
15 Grzegorz Bonin 02.12.1983 188 / 78 1A-0
17 Radosław Pruchnik 11.10.1986 185 / 80
20 Kamil Poźniak 11.12.1989 82 / 70
25 Szymon Drewniak 11.07.1993 179 / 70
34 Piotr Pacek 01.06.1998 --- / --
35 Miłosz Turewicz 26.01.1997 186 / 74
77 Krzysztof Danielewicz 26.07.1991 182 / 75
Napastnicy:
9 Piotr Grzelczak 02.03.1988 186 / 82 5A-0
18 Bartosz Śpiączka 19.08.1991 184 / 70
19 Vojo Ubiparip (SRB) 10.05.1988 180 / 72
32 Bartłomiej Greniuk 21.09.1996 169 / 67
33 Aleks Aftyka 07.08.1998 --- / --
36 Patryk Błaziak 10.08.1990 --- / --
45 Przemysław Pitry 11.09.1981 184 / 81

LOTTO Ekstraklasa

  • Faza zasadnicza
  • Wyniki
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lechia Gdańsk
  • 22
  • 13
  • 4
  • 5
  • 35
  • 25
  • 10
  • 43
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 22
  • 13
  • 3
  • 6
  • 41
  • 23
  • 18
  • 42
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 22
  • 11
  • 5
  • 6
  • 45
  • 25
  • 20
  • 38
  • 4
  • Lech Poznań
  • 22
  • 11
  • 5
  • 6
  • 35
  • 19
  • 16
  • 38
  • 5
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 21
  • 9
  • 7
  • 5
  • 29
  • 22
  • 7
  • 34
  • 6
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 22
  • 10
  • 4
  • 8
  • 25
  • 30
  • -5
  • 34
  • 7
  • Pogoń Szczecin
  • 22
  • 7
  • 9
  • 6
  • 34
  • 29
  • 5
  • 30
  • 8
  • Korona Kielce
  • 22
  • 9
  • 2
  • 11
  • 31
  • 42
  • -11
  • 29
  • 9
  • Wisła Kraków
  • 22
  • 8
  • 4
  • 10
  • 32
  • 36
  • -4
  • 28
  • 10
  • Arka Gdynia
  • 22
  • 7
  • 5
  • 10
  • 24
  • 29
  • -5
  • 26
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 22
  • 6
  • 8
  • 8
  • 22
  • 30
  • -8
  • 26
  • 12
  • Cracovia Kraków
  • 22
  • 5
  • 10
  • 7
  • 31
  • 28
  • 3
  • 25
  • 13
  • Wisła Płock
  • 22
  • 6
  • 7
  • 9
  • 28
  • 32
  • -4
  • 25
  • 14
  • Piast Gliwice
  • 22
  • 5
  • 7
  • 10
  • 22
  • 38
  • -16
  • 22
  • 15
  • Ruch Chorzów
  • 22
  • 7
  • 2
  • 13
  • 31
  • 39
  • -8
  • 19
  • 16
  • Górnik Łęczna
  • 21
  • 4
  • 6
  • 11
  • 21
  • 39
  • -18
  • 18
WYNIK
  • 17.02.2017
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (19.) Khomchenovskiy D.
  • (28.) Vassiljev Konstantin
  • (51.) Romanchuk Taras
  • (54.) Vassiljev Konstantin
  • (64.) Černych Fedor
  • 5:0
  • (2:0, 3:0)
  • Górnik Łęczna
  • 17.02.2017
  • 20:30
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • (95.) Gutkovskis V.
  • 1:1
  • (0:0, 1:1)
  • Lechia Gdańsk
  • (72.) Peszko Sławomir
  • 18.02.2017
  • 15:30
  • Korona Kielce
  • (23.) Mitsanski Iliyan
  • (32.) Kielb Jacek
  • (49.) Palanca
  • (66.) Kielb Jacek
  • 4:2
  • (2:1, 2:1)
  • Wisła Płock
  • (42.) Merebashvili Giorgi
  • (91.) Martinez Jose Kante
  • 18.02.2017
  • 18:00
  • Śląsk Wrocław
  • (75.) Román Joan
  • 1:0
  • (0:0, 1:0)
  • Wisła Kraków
  • 18.02.2017
  • 20:30
  • Piast Gliwice
  • 0:3
  • (0:2, 0:1)
  • Lech Poznań
  • (26.) Majewski Radosław
  • (34.) Majewski Radosław
  • (61.) Kownacki Dawid
  • 19.02.2017
  • 15:30
  • Cracovia Kraków
  • (45.) Piatek Krzysztof
  • 1:1
  • (0:0, 1:1)
  • Pogoń Szczecin
  • (50.) Frączczak Adam
  • 19.02.2017
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • (84.) Radović Miroslav
  • 1:3
  • (0:2, 1:1)
  • Ruch Chorzów
  • (13.) Lipski Patryk
  • (41.) Urbańczyk Maciej
  • (50.) Niezgoda Jaroslaw
  • 20.02.2017
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (54.) Starzyński Filip
  • 1:0
  • (0:0, 1:0)
  • Arka Gdynia