Wizytówka

Stadion - al. Jana Pawła II 13

- pojemność: 7500

- oświetlenie: 1400 lx

Władze:

Prezes zarządu: Artur Kapelko

Sztab szkoleniowy:

Trener: Franciszek Smuda (ur. 22.06.1948)

Asystent trenera: Veljko Nikitović, Dariusz Marzec

Trener bramkarzy: Arkadiusz Onyszko

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
1 Wojciech Małecki 11.10.1990 188 / 81
30 Dawid Smug 14.01.1994 194 / 85
76 Sergiusz Prusak 01.05.1979 193 / 93
Obrońcy:
2 Leandro (BRA) 29.12.1983 183 / 77
3 Aleksander Komor 24.06.1994 190 / 82
4 Gerson (BRA) 07.01.1992 186 / 85
6 Paweł Sasin 02.10.1983 177 / 67
16 Adam Dźwigała 25.09.1995 185 / 80
21 Dariusz Jarecki 23.03.1981 184 / 68
22 Łukasz Mierzejewski 31.08.1982 182 / 80 5A-0
23 Maciej Szmatiuk 09.05.1980 190 / 83
31 Przemysław Ponurek 11.04.1998 --- / --
93 Łukasz Bogusławski 11.02.1993 189 / 78
- Gabriel Matei (ROM) 26.02.1990 176 / 72
Pomocnicy:
5 Łukasz Tymiński 08.11.1990 175 / 73
7 Dragomir Vukobratović (SRB) 12.05.1988 180 / 78
8 Grzegorz Piesio 17.07.1988 185 / 81
10 Javi Hernandez (ESP) 06.06.1989 184 / 80
11 Slaven Jurisa (CRO) 28.01.1992 175 / 64
12 Nika Dzalamidze (GEO) 06.01.1992 173 / 70 7A-0
15 Grzegorz Bonin 02.12.1983 188 / 78 1A-0
17 Radosław Pruchnik 11.10.1986 185 / 80
20 Kamil Poźniak 11.12.1989 182 / 70
25 Szymon Drewniak 11.07.1993 179 / 70
34 Piotr Pacek 01.06.1998 --- / --
35 Miłosz Turewicz 26.01.1997 186 / 74
77 Krzysztof Danielewicz 26.07.1991 182 / 75
Napastnicy:
9 Piotr Grzelczak 02.03.1988 186 / 82 5A-0
18 Bartosz Śpiączka 19.08.1991 184 / 70
19 Vojo Ubiparip (SRB) 10.05.1988 180 / 72
32 Bartłomiej Greniuk 21.09.1996 169 / 67
33 Aleks Aftyka 07.08.1998 --- / --
36 Patryk Błaziak 10.08.1990 --- / --
45 Przemysław Pitry 11.09.1981 184 / 81

LOTTO Ekstraklasa

  • Faza finałowa
  • Wyniki
Poz. M Z R P G+ G- Róşnica Punkty
  • 1.
  • Jagiellonia Białystok
  • 30
  • 18
  • 5
  • 7
  • 56
  • 31
  • +25
  • 30
  • 2.
  • Legia Warszawa
  • 30
  • 17
  • 7
  • 6
  • 58
  • 30
  • +28
  • 29
  • 3.
  • Lech Poznań
  • 30
  • 16
  • 7
  • 7
  • 50
  • 22
  • +28
  • 28
  • 4.
  • Lechia Gdańsk
  • 30
  • 16
  • 5
  • 9
  • 46
  • 37
  • +9
  • 27
  • 5.
  • Wisła Kraków
  • 30
  • 13
  • 5
  • 12
  • 45
  • 46
  • -1
  • 22
  • 6.
  • Pogoń Szczecin
  • 30
  • 10
  • 12
  • 8
  • 47
  • 40
  • +7
  • 21
  • 7.
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 30
  • 12
  • 6
  • 12
  • 31
  • 38
  • -7
  • 21
  • 8.
  • Korona Kielce
  • 30
  • 12
  • 3
  • 15
  • 39
  • 55
  • -16
  • 20
  • 9.
  • Wisła Płock
  • 30
  • 10
  • 9
  • 11
  • 42
  • 44
  • -2
  • 20
  • 10.
  • Zagłębie Lubin
  • 30
  • 10
  • 9
  • 11
  • 37
  • 36
  • +1
  • 20
  • 11.
  • Śląsk Wrocław
  • 30
  • 8
  • 10
  • 12
  • 34
  • 45
  • -11
  • 17
  • 12.
  • Arka Gdynia
  • 30
  • 8
  • 7
  • 15
  • 37
  • 50
  • -13
  • 16
  • 13.
  • Cracovia
  • 30
  • 6
  • 13
  • 11
  • 38
  • 43
  • -5
  • 16
  • 14.
  • Ruch Chorzów
  • 30
  • 10
  • 4
  • 16
  • 37
  • 46
  • -9
  • 15
  • 15.
  • Piast Gliwice
  • 30
  • 7
  • 9
  • 14
  • 31
  • 49
  • -18
  • 15
  • 16.
  • Górnik Łęczna
  • 30
  • 7
  • 9
  • 14
  • 36
  • 52
  • -16
  • 15
WYNIK
  • 28.04.2017
  • 18:00
  • Arka Gdynia
  • -:-
  • Piast Gliwice
  • 28.04.2017
  • 20:30
  • Lech Poznań
  • -:-
  • Korona Kielce
  • 29.04.2017
  • 15:30
  • Wisła Płock
  • -:-
  • Ruch Chorzów
  • 29.04.2017
  • 18:00
  • Śląsk Wrocław
  • -:-
  • Górnik Łęczna
  • 29.04.2017
  • 20:30
  • Lechia Gdańsk
  • -:-
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 30.04.2017
  • 15:30
  • Jagiellonia Białystok
  • -:-
  • Pogoń Szczecin
  • 30.04.2017
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • -:-
  • Wisła Kraków
  • 01.05.2017
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • -:-
  • Cracovia Kraków