Wizytówka

Stadion im. Józefa Piłsudskiego - ul. Kałuży 1:

- pojemność: 15 016

- oświetlenie: 1400 lx

Władze:

Prezes zarządu: Janusz Filipiak

Wiceprezes: Jakub Tabisz

Sztab szkoleniowy:

Trener: Michał Probierz (ur. 24 września 1972 r.)

Drugi trener: Grzegorz Kurdziel

Trener bramkarzy: Maciej Palczewski

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
19 Krystian Stępniowski 05.12.1992 191 / 80
29 Grzegorz Sandomierski 05.09.1989 196 / 87 3A-0
40 Michal Peskovic (SVK) 08.02.1982 188 / 88
- Damian Smoleń 20.02.1998 190 / 80
Obrońcy:
2 Mateusz Jarzynka 03.06.1998 186 / 75
4 Piotr Malarczyk 01.08.1991 189 / 74
7 Jakub Wójcicki 09.07.1988 190 / 80
26 Luis Carlos Deleu (BRA) 01.03.1984 176 / 77
28 Jakub Cunta (SVK) 28.08.1996 184 / 75
44 Paweł Jaroszyński 02.10.1994 184 / 77
46 Lennard Sowah (GER) 23.08.1992 187 / 80
87 Diego Ferraresso (BUL/BRA) 21.05.1992 171 / 65
- Michal Siplak (SVK) 02.02.1996 184 / 80
Pomocnicy:
5 Miroslav Covilo (BIH) 06.05.1986 193 / 87
8 Milan Dimun (SVK) 19.09.1996 186 / 76
11 Mateusz Wdowiak 28.08.1996 174 / 60
13 Radosław Kanach 03.04.1999 181 / 73
14 Damian Dąbrowski 27.08.1992 178 / 73 1A-0
17 Sebastian Steblecki 16.01.1992 186 / 75
18 Hubert Adamczyk 23.02.1998 180 / 70
21 Adam Deja 24.06.1993 185 / 82
23 Jaroslav Mihalik (SVK) 27.07.1994 180 / 77
74 Przemysław Pyrdek 12.07.1996 175 / 72
- Petteri Forsell (FIN) 16.10.1990 168 / 72
Napastnicy:
9 Tomas Vestenicky (SVK) 06.04.1996 178 / 74
10 Sergei Zenjov (EST) 20.04.1989 183 / 70
20 Mateusz Szczepaniak 23.01.1991 184 / 73
32 Krzysztof Szewczyk 06.03.1996 177 / 68
99 Krzysztof Piątek 01.07.1995 183 / 77

LOTTO Ekstraklasa

  • Tabela
  • Wyniki
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Legia Warszawa
  • 16
  • 10
  • 1
  • 5
  • 20
  • 14
  • 6
  • 31
  • 2
  • Górnik Zabrze
  • 16
  • 8
  • 5
  • 3
  • 33
  • 23
  • 10
  • 29
  • 3
  • Wisła Kraków
  • 16
  • 8
  • 3
  • 5
  • 20
  • 16
  • 4
  • 27
  • 4
  • Jagiellonia Białystok
  • 16
  • 7
  • 6
  • 3
  • 21
  • 19
  • 2
  • 27
  • 5
  • Korona Kielce
  • 16
  • 7
  • 5
  • 4
  • 25
  • 15
  • 10
  • 26
  • 6
  • Lech Poznań
  • 16
  • 6
  • 7
  • 3
  • 24
  • 14
  • 10
  • 25
  • 7
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 16
  • 6
  • 6
  • 4
  • 22
  • 17
  • 5
  • 24
  • 8
  • Arka Gdynia
  • 16
  • 5
  • 7
  • 4
  • 17
  • 17
  • 0
  • 22
  • 9
  • Lechia Gdańsk
  • 16
  • 5
  • 5
  • 6
  • 22
  • 24
  • -2
  • 20
  • 10
  • Śląsk Wrocław
  • 16
  • 5
  • 5
  • 6
  • 20
  • 24
  • -4
  • 20
  • 11
  • Wisła Płock
  • 16
  • 6
  • 2
  • 8
  • 18
  • 23
  • -5
  • 20
  • 12
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 16
  • 4
  • 6
  • 6
  • 14
  • 18
  • -4
  • 18
  • 13
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 16
  • 4
  • 5
  • 7
  • 15
  • 19
  • -4
  • 17
  • 14
  • Piast Gliwice
  • 16
  • 4
  • 4
  • 8
  • 17
  • 25
  • -8
  • 16
  • 15
  • Cracovia Kraków
  • 16
  • 3
  • 6
  • 7
  • 19
  • 24
  • -5
  • 15
  • 16
  • Pogoń Szczecin
  • 16
  • 2
  • 3
  • 11
  • 12
  • 27
  • -15
  • 9
WYNIK
  • 17.11.2017
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • 0:0
  • (0:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 17.11.2017
  • 20:30
  • Wisła Kraków
  • (74.) Bartkowski Jakub
  • 1:0
  • (0:0)
  • Pogoń Szczecin
  • 18.11.2017
  • 15:30
  • Piast Gliwice
  • (62.) Jankowski Maciej
  • 1:0
  • (0:0)
  • Cracovia Kraków
  • 18.11.2017
  • 18:00
  • Sandecja Nowy Sącz
  • 0:0
  • (0:0)
  • Lech Poznań
  • 18.11.2017
  • 20:30
  • Lechia Gdańsk
  • (03.) Paixao Marco
  • (16.) Krasic Milos
  • (46.) Paixao Marco
  • 3:0
  • (3:0)
  • Wisła Płock
  • 19.11.2017
  • 15:30
  • Śląsk Wrocław
  • (66.) Piech Arkadiusz
  • 1:2
  • (0:1)
  • Arka Gdynia
  • (44.) Lukasiewicz Antoni
  • (51.) Zbozien Damian
  • 19.11.2017
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • (83.) Hamalainen Kasper
  • 1:0
  • (0:0)
  • Górnik Zabrze
  • 20.11.2017
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 0:0
  • (0:0)
  • Korona Kielce