Wizytówka

Stadion im. Józefa Piłsudskiego - ul. Kałuży 1:

- pojemność: 15 016

- oświetlenie: 1400 lx

Władze:

Prezes zarządu: Janusz Filipiak

Wiceprezes: Jakub Tabisz

Sztab szkoleniowy:

Trener: Jacek Zieliński (ur. 22 marca 1961 r.)

Asystent trenera: Piotr Górecki

Trener bramkarzy: Maciej Palczewski

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
19 Krystian Stępniowski 05.12.1992 191 / 80
29 Grzegorz Sandomierski 05.09.1989 196 / 87 3A-0
30 Adam Wilk 21.11.1997 189 / 76
40 Rafał Dobroliński 13.09.1988 194 / 81
Obrońcy:
2 Tomasz Brzyski 10.01.1982 170 / 68 7A-1
4 Robert Litauszki (HUN) 15.03.1990 190 / 82
6 Florin Bejan (ROM) 28.03.1991 186 / 75
7 Jakub Wójcicki 09.07.1988 190 / 80
21 Hubert Wołąkiewicz 21.10.1985 182 / 70 4A-0
22 Piotr Malarczyk 01.08.1991 189 / 80
24 Piotr Polczak 25.08.1986 192 / 75 5A-0
26 Luis Carlos Deleu (BRA) 01.03.1984 176 / 77
28 Jakub Cunta (SVK) 28.08.1996 184 / 75
44 Paweł Jaroszyński 02.10.1994 184 / 77
64 Łukasz Sosnowski 24.09.1990 182 / 76
87 Diego Ferraresso (BUL/BRA) 21.05.1992 171 / 65
Pomocnicy:
5 Miroslav Covilo (BIH) 06.05.1986 193 / 87
8 Milan Dimun (SVK) 19.09.1996 186 / 76
10 Mateusz Cetnarski 06.07.1988 175 / 71 2A-0
13 Radosław Kanach 03.04.1999 181 / 73
14 Damian Dąbrowski 27.08.1992 178 / 73 1A-0
16 Patryk Serafin 03.09.1996 179 / 67
17 Sebastian Steblecki 16.01.1992 186 / 75
18 Hubert Adamczyk 23.02.1998 180 / 70
23 Jaroslav Mihalik (SVK) 27.07.1994 180 / 77
27 Marcin Budziński 06.07.1990 184 / 80
74 Przemysław Pyrdek 12.07.1996 175 / 72
Napastnicy:
9 Tomas Vestenicky (SVK) 06.04.1996 178 / 74
20 Mateusz Szczepaniak 23.01.1991 184 / 73
62 Erik Jendrisek (SVK) 26.10.1986 170 / 64 33A-4
99 Krzysztof Piątek 01.07.1995 183 / 77

LOTTO Ekstraklasa

  • Faza zasadnicza
  • Wyniki
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lechia Gdańsk
  • 22
  • 13
  • 4
  • 5
  • 35
  • 25
  • 10
  • 43
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 22
  • 13
  • 3
  • 6
  • 41
  • 23
  • 18
  • 42
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 22
  • 11
  • 5
  • 6
  • 45
  • 25
  • 20
  • 38
  • 4
  • Lech Poznań
  • 22
  • 11
  • 5
  • 6
  • 35
  • 19
  • 16
  • 38
  • 5
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 21
  • 9
  • 7
  • 5
  • 29
  • 22
  • 7
  • 34
  • 6
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 22
  • 10
  • 4
  • 8
  • 25
  • 30
  • -5
  • 34
  • 7
  • Pogoń Szczecin
  • 22
  • 7
  • 9
  • 6
  • 34
  • 29
  • 5
  • 30
  • 8
  • Korona Kielce
  • 22
  • 9
  • 2
  • 11
  • 31
  • 42
  • -11
  • 29
  • 9
  • Wisła Kraków
  • 22
  • 8
  • 4
  • 10
  • 32
  • 36
  • -4
  • 28
  • 10
  • Arka Gdynia
  • 22
  • 7
  • 5
  • 10
  • 24
  • 29
  • -5
  • 26
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 22
  • 6
  • 8
  • 8
  • 22
  • 30
  • -8
  • 26
  • 12
  • Cracovia Kraków
  • 22
  • 5
  • 10
  • 7
  • 31
  • 28
  • 3
  • 25
  • 13
  • Wisła Płock
  • 22
  • 6
  • 7
  • 9
  • 28
  • 32
  • -4
  • 25
  • 14
  • Piast Gliwice
  • 22
  • 5
  • 7
  • 10
  • 22
  • 38
  • -16
  • 22
  • 15
  • Ruch Chorzów
  • 22
  • 7
  • 2
  • 13
  • 31
  • 39
  • -8
  • 19
  • 16
  • Górnik Łęczna
  • 21
  • 4
  • 6
  • 11
  • 21
  • 39
  • -18
  • 18
WYNIK
  • 17.02.2017
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (19.) Khomchenovskiy D.
  • (28.) Vassiljev Konstantin
  • (51.) Romanchuk Taras
  • (54.) Vassiljev Konstantin
  • (64.) Černych Fedor
  • 5:0
  • (2:0, 3:0)
  • Górnik Łęczna
  • 17.02.2017
  • 20:30
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • (95.) Gutkovskis V.
  • 1:1
  • (0:0, 1:1)
  • Lechia Gdańsk
  • (72.) Peszko Sławomir
  • 18.02.2017
  • 15:30
  • Korona Kielce
  • (23.) Mitsanski Iliyan
  • (32.) Kielb Jacek
  • (49.) Palanca
  • (66.) Kielb Jacek
  • 4:2
  • (2:1, 2:1)
  • Wisła Płock
  • (42.) Merebashvili Giorgi
  • (91.) Martinez Jose Kante
  • 18.02.2017
  • 18:00
  • Śląsk Wrocław
  • (75.) Román Joan
  • 1:0
  • (0:0, 1:0)
  • Wisła Kraków
  • 18.02.2017
  • 20:30
  • Piast Gliwice
  • 0:3
  • (0:2, 0:1)
  • Lech Poznań
  • (26.) Majewski Radosław
  • (34.) Majewski Radosław
  • (61.) Kownacki Dawid
  • 19.02.2017
  • 15:30
  • Cracovia Kraków
  • (45.) Piatek Krzysztof
  • 1:1
  • (0:0, 1:1)
  • Pogoń Szczecin
  • (50.) Frączczak Adam
  • 19.02.2017
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • (84.) Radović Miroslav
  • 1:3
  • (0:2, 1:1)
  • Ruch Chorzów
  • (13.) Lipski Patryk
  • (41.) Urbańczyk Maciej
  • (50.) Niezgoda Jaroslaw
  • 20.02.2017
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (54.) Starzyński Filip
  • 1:0
  • (0:0, 1:0)
  • Arka Gdynia