Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Wizytówka

Stadion Nieciecza KS - Nieciecza 150:

- pojemność: 2 262

Władze:

Prezes zarządu: Danuta Witkowska

Wiceprezes zarządu: Tadeusz Broda

Wiceprezes zarządu: Gabriel Starzec

Sztab szkoleniowy:

Trener: Czesław Michniewicz (ur. 12 lutego 1970)

Drugi trener: Jan Pochroń

Asystent trenera: Bartłomiej Bobla

Trener bramkarzy: Mariusz Mucharski

Kadra

nr zawodnik data ur. wzr./waga kadra
Bramkarze:
1 Krzysztof Baran 12.02.1990 195 / 92
12 Dariusz Trela 05.12.1989 189 / 80
80 Krzysztof Pilarz 09.11.1980 184 / 78
Obrońcy:
8 Patryk Fryc 24.02.1993 176 / 71
14 Jakub Wróbel 30.07.1993 178 / 74
15 Kornel Osyra 07.02.1993 190 / 75
17 Dalibor Pleva (SVK) 02.04.1984 181 / 69
18 Pavol Stano (SVK) 29.09.1977 191 / 84
77 Artem Putiwcew (UKR) 29.08.1988 189 / 85 1A-0
96 Przemysław Szarek 22.04.1996 185 / 80
- Guilherme (BRA) 01.04.1990 179 / 76
Pomocnicy:
3 Adrian Pikul 13.01.1996 173 / 67
5 Sebastian Ziajka 15.12.1982 182 / 75
6 Bartłomiej Babiarz 03.02.1989 171 / 68
7 Samuel Stefanik (SVK) 16.11.1991 177 / 74
9 Bartłomiej Smuczyński 25.08.1995 175 / 69
11 Patrik Misak (SVK) 29.03.1991 184 / 75
19 David Guba (SVK) 29.06.1991 181 / 79
23 Szczepan Kogut 11.07.1996 180 / 78
25 Mateusz Kupczak 20.02.1992 187 / 76
26 Krzysztof Miroszka 31.10.1998 175 / 72
27 Piotr Nowak 06.03.1998 - / -
28 Vlastimir Jovanović (BIH) 03.04.1985 182 / 77
99 Martin Juhar (SVK) 09.03.1988 182 / 77
- Roman Gergel (SVK) 22.02.1988 180 / 77
- Krzysztof Miroszka 31.10.1998 173 / 68
- Piotr Nowak 06.03.1998 175 / 67
- Winicjusz Wanicki 05.01.1999 171 / 58
Napastnicy:
20 Dawid Nowak 30.11.1984 178 / 68 8A-0
21 Vladislavs Gutkovskis (LVA) 02.04.1995 187 / 82
24 Wojciech Kędziora 20.12.1980 187 / 75
88 Wołodymyr Kowal (UKR) 06.03.1992 174 / 69

LOTTO Ekstraklasa

  • Faza zasadnicza
  • Wyniki
POZ M Z R P G+ G- RÓŻNICA PKT. ZMIANA
  • 1
  • Lechia Gdańsk
  • 22
  • 13
  • 4
  • 5
  • 35
  • 25
  • 10
  • 43
  • 2
  • Jagiellonia Białystok
  • 22
  • 13
  • 3
  • 6
  • 41
  • 23
  • 18
  • 42
  • 3
  • Legia Warszawa
  • 22
  • 11
  • 5
  • 6
  • 45
  • 25
  • 20
  • 38
  • 4
  • Lech Poznań
  • 22
  • 11
  • 5
  • 6
  • 35
  • 19
  • 16
  • 38
  • 5
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • 21
  • 9
  • 7
  • 5
  • 29
  • 22
  • 7
  • 34
  • 6
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 22
  • 10
  • 4
  • 8
  • 25
  • 30
  • -5
  • 34
  • 7
  • Pogoń Szczecin
  • 22
  • 7
  • 9
  • 6
  • 34
  • 29
  • 5
  • 30
  • 8
  • Korona Kielce
  • 22
  • 9
  • 2
  • 11
  • 31
  • 42
  • -11
  • 29
  • 9
  • Wisła Kraków
  • 22
  • 8
  • 4
  • 10
  • 32
  • 36
  • -4
  • 28
  • 10
  • Arka Gdynia
  • 22
  • 7
  • 5
  • 10
  • 24
  • 29
  • -5
  • 26
  • 11
  • Śląsk Wrocław
  • 22
  • 6
  • 8
  • 8
  • 22
  • 30
  • -8
  • 26
  • 12
  • Cracovia Kraków
  • 22
  • 5
  • 10
  • 7
  • 31
  • 28
  • 3
  • 25
  • 13
  • Wisła Płock
  • 22
  • 6
  • 7
  • 9
  • 28
  • 32
  • -4
  • 25
  • 14
  • Piast Gliwice
  • 22
  • 5
  • 7
  • 10
  • 22
  • 38
  • -16
  • 22
  • 15
  • Ruch Chorzów
  • 22
  • 7
  • 2
  • 13
  • 31
  • 39
  • -8
  • 19
  • 16
  • Górnik Łęczna
  • 21
  • 4
  • 6
  • 11
  • 21
  • 39
  • -18
  • 18
WYNIK
  • 17.02.2017
  • 18:00
  • Jagiellonia Białystok
  • (19.) Khomchenovskiy D.
  • (28.) Vassiljev Konstantin
  • (51.) Romanchuk Taras
  • (54.) Vassiljev Konstantin
  • (64.) Černych Fedor
  • 5:0
  • (2:0, 3:0)
  • Górnik Łęczna
  • 17.02.2017
  • 20:30
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • (95.) Gutkovskis V.
  • 1:1
  • (0:0, 1:1)
  • Lechia Gdańsk
  • (72.) Peszko Sławomir
  • 18.02.2017
  • 15:30
  • Korona Kielce
  • (23.) Mitsanski Iliyan
  • (32.) Kielb Jacek
  • (49.) Palanca
  • (66.) Kielb Jacek
  • 4:2
  • (2:1, 2:1)
  • Wisła Płock
  • (42.) Merebashvili Giorgi
  • (91.) Martinez Jose Kante
  • 18.02.2017
  • 18:00
  • Śląsk Wrocław
  • (75.) Román Joan
  • 1:0
  • (0:0, 1:0)
  • Wisła Kraków
  • 18.02.2017
  • 20:30
  • Piast Gliwice
  • 0:3
  • (0:2, 0:1)
  • Lech Poznań
  • (26.) Majewski Radosław
  • (34.) Majewski Radosław
  • (61.) Kownacki Dawid
  • 19.02.2017
  • 15:30
  • Cracovia Kraków
  • (45.) Piatek Krzysztof
  • 1:1
  • (0:0, 1:1)
  • Pogoń Szczecin
  • (50.) Frączczak Adam
  • 19.02.2017
  • 18:00
  • Legia Warszawa
  • (84.) Radović Miroslav
  • 1:3
  • (0:2, 1:1)
  • Ruch Chorzów
  • (13.) Lipski Patryk
  • (41.) Urbańczyk Maciej
  • (50.) Niezgoda Jaroslaw
  • 20.02.2017
  • 18:00
  • KGHM Zagłębie Lubin
  • (54.) Starzyński Filip
  • 1:0
  • (0:0, 1:0)
  • Arka Gdynia